Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Biely rustikálny nábytok z dreva mahagón

Ak patríte medzi milovníkov rustikálneho nábytku, dnešné rozprávanie bude zaujímavé predovšetkým pre vás. Predstavíme si nové trendy práve pre túto kategóriu nábytku a tento rok je naozaj ponuka viac ako zaujímavá. Dánsky výrobca rustikálneho nábytku predstavil na tento rok celú radu nových kolekcií a dizajnov, ktoré rozhodne patria k viac ako elegantným. Kvalita značkového nábytku je určite všetkým dobre známa a drevo mahagón ako výrobný materiál, ktorý je tu použitý, patrí k tým najlepším. Vysoká tvrdosť dreva ponúka pre nábytok hladkú povrchovú úpravu, nábytok je vďaka tvrdosti dreva odolný voči mechanickému poškodeniu a životnosť je naozaj veľmi dlhá. Rustikálny nábytok pod značkou Nova Solo patrí k takým, ktorý sa môže odovzdávať z generácie na generáciu pri zachovaní jeho pôvodného vzhľadu.

 

 

Rustikálny nábytok do vašej obývačky

Či už sa jedná o akýkoľvek interiér, ak miestnosť vybavíte rustikálnym nábytkom, rozhodne jej dodáte štýl a eleganciu. Biely rustikálny nábytok je tiež riešením na tmavej miestnosti bez slniečka, pretože biely odtieň miestnosť rozjasní. Pre vybavenie obývacej izby predstavuje dánsky výrobca celý rad najrôznejších typov komôd, nechýba ponuka konferenčných stolíkov, vitrín či regálov. Všetko pre vybavenie modernej obývacej izby, ale v rustikálnom dizajne. Áno, rustikálne designy dnes vnímajú požiadavky moderných domácností.

 

  

 

Prvá fotografia predstavuje návrh, ako môže obývacia izba vyzerať rozmiestnením niekoľkých kusov nábytku. Vďaka tradičné mohutnosti rustikálneho nábytku vám stačí zaobstarať napríklad len tri diely a miestnosť je zaplnená. K rustikálnemu nábytku sa veľmi dobre viažu dekorácie a bytové doplnky, ktorými môžete miestnosť doladiť, dať ju finálnu podobu. Na druhej fotografiu potom môžete vidieť zostavu rustikálnych políc, ako môžu veľmi príjemne oživiť fádny nudné steny. Nie vždy musí byť riešením prázdnych stien obraz. Za veľmi malé obstarávacie náklady môžete zaobstarať police rôznych veľkostí, nepravidelne je umiestniť na stenu a doplniť dekoráciami. Interiér získa celkom inú podobu. pre milovníkov moderného bývania, moderného nábytku i doplnkov máme skvelú správu. Nie je vôbec zlé využiť rustikálny dizajn aj v spojení s naozaj veľmi modernými prvkami. Nebojte sa ani odvážnych sýtych odtieňov v spojení s rustikálnym nábytkom. Možno vás nasledujúce fotografie presvedčí.

 

  

 

Páči sa vám štýl v spojení s nadčasovými, bláznivo farebnými doplnkami? Že by vás táto spojenie ani vo sne nenapadlo? A pritom miestnosť ako celok rozhodne pôsobí originálne a harmonicky. Všetko na seba navzájom nadväzuje.

 

 

Rustikálny nábytok do vašej jedálne a kuchyne

Najčastejšie sa stále rustikálny nábytok vyhotovuje predsa len do kuchyne a jedálne. Nejako sa to na stolovanie samo ponúka, interiér kuchyne a jedálne v rustikálnom štýle je veľmi príjemný, predovšetkým potom vianočná atmosféra či iné slávnostné príležitosti v takom interiéri sú viac ako príjemné. Aj pre tieto interiéry má dánsky výrobca čo ponúknuť. Jedálenské stoly a jedálenské stoličky potom základom pre vybavenie týchto interiérov, ale je tu široká ponuka tiež ďalších dielov.

 

   

 

Regály na prvej fotografii slúži v podstate ako pracovný stôl, príprava pre varenie. Tieto pracovné stoly nájdete v ponuke v najrôznejších rozmeroch, predovšetkým sa potom mení ich dĺžka. Doplnené sú úložnými drevenými boxy, ktoré dodávajú určite týmto pracovným plochám netradičný vzhľad. Nemusíte sa ani u tohto rustikálneho nábytku práve k kuchyni báť poškodenia, drevo mahagón je naozaj tvrdé a odolné voči mechanickým poškodením. A práve v kuchyni kde je tlak na nábytok a to akýkoľvek veľký, je potrebné pri jeho výbere dbať aj na kvalitu a odolnosť. V tomto prípade splnené. A keďže je rustikálny nábytok z dreva mahagón odolný tiež voči pôsobeniu vysokej vlhkosti, možno zvážiť jeho umiestnenie aj do vašej kúpeľne.

 

 

Rustikálny nábytok do vašej kúpeľne

Ak môžeme nejaký rustikálny nábytok z dreva odporučiť do kúpeľne, tak od dánskeho výrobcu. Drevo je veľmi citlivé na pôsobenie vlhkosti a rozhodne by sme neodporúčali do kúpeľne umiestniť nábytok treba z dreva borovice. V prípade mahagónového dreva, ktoré nie je pórovité a teda vlhkosť nepohlcuje, nie je sa čoho obávať. Nábytok si zachová svoj tvar, určite sa vám pôsobením vlhkosti nezdeformuje, drevo je tvrdé. Rustikálny nábytok navyše v bielom odtieni je v interiéri kúpeľne úžasný. Posúďte sami na našej ilustračné fotografiu.

 

                                                         

 

Rustikálny nábytok je při nákupe určite cenovo náročnejší, ale jeho kvalita a výsledný efekt v interiéri rozhodne stojí za zváženie. Ponuka rustikálneho nábytku je veľmi široká a niekedy pri správnom výbere stačí zaobstarať napríklad len jeden segment nábytku a váš interiér sa úplne zmení.