Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Botník do predsiene Celest medium

Výrobca: PRS
Kód: PRS0021-2023
  • výška 103,4 cm, šírka 82 cm, hĺbka 30,6 cm
  • stredne veľký botník, pre menšiu rodinu
  • materiál, laminátová doska
  • Francúzsky výrobca nábytku

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
207,76 €

Parametre produktu

Výška (cm): 103,4 cm
Šírka (cm): 80,2 cm
Hľbka: 30,6 cm
Hmotnosť: 26 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: svetlý dub, čierna
Materiál: laminátová doska 15 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Botník môže byť elegantným doplnkom predsiene

Ak hľadáte botník, ktorý bude vhodne reprezentovať vašu predsieň , na našej webovej stránke si môžete vybrať z množstva dizajnov a veľkostí. K dispozícii máte botník pre menšiu rodinu, alebo vysoký botník pre veľkú rodinu. Kolekcia nábytku Celest, od francúzskeho výrobcu, ponúka všetko od menšieho botníka, ktorý vám teraz predstavujeme, až po väčší, a navyše môžete svoju predsieň doplniť praktickou úložnou komodou v identickom dizajne. Samozrejme, ak máte to šťastie a máte k dispozícii väčší priestor na zariadenie predsiene.

Páči sa nám vrstvenie odtieňov, pričom rám botníka a horný úložný priestor sú v čiernej farbe a predná časť v imitácii svetlého dubového dreva. Materiálom výroby bol laminát.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať exkluzívne zastúpenie daného výrobcu, a nemusí to byť len francúzsky výrobca, ale napríklad aj zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Exkluzívne zastúpenie nie je ľahké získať a my, ako predajca nábytku, sme veľmi radi, že sa môžeme pochváliť týmto zastúpením u viacerých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má exkluzívne zastúpenie to čaro, že interiér je originálny a netradičný. Exkluzívne zastúpenie je aj o krásnych dizajnoch, ktoré sa snažíme pre vás zákazníkov získať, a o to sa snažíme už takmer dve desaťročia. Nábytok s dušou, nábytok s vervou, nábytok od spoločnosti Aldo.

Parisot
Skupina Parisot bola založená vo Francúzsku v roku 1936, keď Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý spája moderný dizajn s tradičným remeselným spracovaním, teda s dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába postele v súlade s európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Výsledkom je, že detský nábytok spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky, ako aj ploché balenie na jednoduchú prepravu spolu s podrobným návodom na montáž.

Alternatívny tovar

15%
Úložná skriňa policová do každého interiéru Fit oak

Úložná skriňa policová do každého interiéru Fit...

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
279,86 €
237,88 €
Skladom Skladom
15%
Botník vysoký Jazz oak

Botník vysoký Jazz oak

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
219,57 €
186,64 €
Skladom Skladom
20%
Botník so zrkadlom biely Jazz large

Botník so zrkadlom biely Jazz large

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
282,90 €
226,32 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte