Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bytové doplnky, ktoré zmenia váš interiér

Niekedy naozaj stačí do interiéru kúpiť nejaký jeden kus nábytku, kreslo, či poličku a interiér dostane úplne nový kabát. My vám dnes chceme predstaviť niektoré z bytových doplnkov do obývacej izby. Ponuka produktov v tejto kategórii je veľmi rôznorodá. Od malých skriniek, pohoviek, taburetky až po väčšie skrinky. Spoločným menovateľom ponuky v kategórii bytových doplnkov a dekorácií je nízka obstarávacia cena, pretože produkty majú interiér iba doplniť a oživiť. Ponuka je veľmi zaujímavá a pri troche vašej fantázie môžete svojej obývacej izbe úplne zmeniť jeho vzhľad.

 

Praktické rozkladacie pohovky

Čakáme návštevu, ale ako tých pár dní vyriešiť náhradné spanie? Túto situáciu poznáme skoro všetci. Stráži vám deti stará mama a niekedy potrebujete, aby zostala na noc? Alebo vám príde na víkend rodina, alebo známi? Ako veľmi elegantným, nenásilným riešením môže byť pohovka, ktorá zase naopak v zloženom stave poskytne praktické miesto na sedenie. Pohovku s možnosťou rozloženia na posteľ predstavujeme v kategórii bytových doplnkov do obývacej izby. Ale fantázii sa medze nekladú, a ak chcete, samozrejme ju môžete umiestniť kamkoľvek. Napríklad práve do detskej izby, a keď je zložená, môžu sa deti v pohodlí pozerať na televíziu. Ako prvú vám predstavíme modernú, rozkladací pohovku Amare, ktorá po rozložení na posteľ možno mnohé z vás prekvapí veľká plocha na spanie, ktorá je ako klasické lôžko pre jednu osobu 192x110 cm. Pohovku ponúka francúzsky výrobca, ktorý kladie veľký dôraz predovšetkým na kvalitu. Pre výrobu zvolil materiál polyester a kov. Rovnaký výrobca ponúka aj druhú rozkladací pohovku Flap, v retro štýle, ktorú využijete na sedenie i na spanie. Po rozložení (veľmi jednoduchom) získate miesto na spanie ako má klasická posteľ a to o rozmere 192x100 cm. Jednoduché, efektné a rýchle riešenie, navyše pohovka v zloženom stave môže byť príjemnou dekoráciou prázdneho zákutia daného interiéru.

 

      

 

Praktické riešenie nevšednéj komody

Návrh barového pultu Key, ktorý má z jednej strany podobu komody a z druhej je doplnený policami, určite nájde uplatnenie nielen v interiéri obývacej izby. Originálny dizajn francúzskeho výrobcu, ako prakticky navýšiť úložné a odkladacie priestory v danej miestnosti. Barový pult však môžete využiť mnohými spôsobmi. Ak máte malý byt a ste nútení v jednej miestnosti zariadiť dva interiéry, potom barový pult poslúži ako pomyselné rozdelenie dvoch priestorov. Alebo ak máte naozaj malú kuchyňu, kde sa jedálenský stôl pri najlepšej vôli nevojde, prečo nevyužiť tento diel nábytku ako raňajkový bar pre rýchle občerstvenie. Spôsobov ako využiť barový pult je celý rad a rozhodne sa tu fantázii medze nekladú. Veľmi príjemné je aj spojenie odtieňov bielej s antracit, ktorý vytvára aj napriek kontrast harmonický celok, alebo biele so svetlým dubom. A vôbec, či máte malý byt, barový pult využijete ako písací stôl, ako klasický bar, nezanedbateľné nie sú ani úložné priestory. Využitie je naozaj celá rada a fantázii sa rozhodne medze nekladú.

 

    

 

Ako vidíte ponuka bytových doplnkov na našom portáli www.nabytok-aldo.sk, je veľmi široká. Nábytok Aldo, vybral na trhu tie najlepšie komponenty, z ktorých zostavíte príjemný interiér.