Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bytové doplnky pre detskú izbu, viete ktoré?

Bytové doplnky sú v mnohých prípadoch veľmi podceňovanú kategóriu a pritom za veľmi nízku obstarávaciu cenu môžete vďaka doplnkom úplne zmeniť interiér. Bytové doplnky sú pritom v ponuke do všetkých interiérov, od detskej izby až po spálňu či obývačku. Čo je vlastne myslené bytovými doplnkami? A nemýľme si bytové doplnky s dekoráciami. Medzi týmito dvoma skupinami je veľký rozdiel. Dekorácie sú naozaj len pre parádu, ale bytové doplnky pri ich správnom výbere môžu daný interiér oživiť aj pri ich praktickom využití. Dnešné rozprávanie bude o tom, čo vlastne bytové doplnky sú a aká je ich aktuálna ponuka na našom trhu. Možno budete dômyselným dizajnom prekvapení. Dnes sa budeme venovať prvej skupine doplnkov a to pre vybavenie interiéru detskej izby.

 

 

Aké sú bytové doplnky do detskej izby?

Do tejto kategórie predovšetkým patrí štýlové úložné boxy s najrôznejším motívom pre dievčatá aj chlapcov, detské obliečky, najrôznejšie taburety aj praktické regály, ktoré možno zostaviť do najrôznejších tvarov. Do bytových doplnkov sme však pre kategóriu detských izieb zaradili tiež stolné lampy, alebo stropné svietidlá. Nájdete aj ponuku kobercov, ktoré dizajnom korešpondujú s ďalším nábytkom pre vybavenie detskej izby. Vďaka ponuke týchto bytových doplnkov môžete docieliť vybavenie interiéru detskej izby tak, ako je uvedené na našich ilustračných fotografiách.

 

    

 

Všetko čo v návrhu detskej izby vidíte, môžete zaobstarať. Koberec, detské obliečky, stolnú lampu, stropné osvetlenie. Príjemné je to, že všetko je navrhnuté profesionálnymi dizajnérmi a tak sa k detskému nábytku hodí. Návrh detskej izby so všetkým, vrátane bytových doplnkov iba prenesiete do vášho reálneho interiéru. A samozrejme nemusíte robiť všetko, vďaka ponuke samostatných dielov si vyberiete iba to, čo naozaj budete potrebovať.

Harmonický interiér teda docielite obstaraním tiež bytových doplnkov. Navyše ušetríte čas a tiež nemusíte zložito premýšľať, či sa daný doplnok do interiéru izby k detskému nábytku hodí. Máte navrhnuté priamo od dizajnéra a ten asi vie čo áno či nie. Musíme ale povedať, že medzi najobľúbenejšie bytové doplnky do detskej izby patria najrôznejšie úložné boxy. Snáď každý rodič totiž zápasí skôr, alebo neskôr s nedostatkom úložných priestorov. Úložné boxy sú cenovo dostupné, ich využitie je možné aj ako taburetov na sedenie a navyše veľmi oživí, rozžiari interiér.

 

    

 

Úložné boxy s najrôznejšiou tematikou deti milujú. Malé i tie väčšie. Tieto boxy v podstate využijete aj ako dekorácia, môžete ich tematiku spojiť s detským obliečkami, obrazom a pod. Motív Paríža, Londýna je všeobecne známy a dekorácií k týmto boxom nájdete široký výber. Týmto spôsobom docielite tematického detskej izby, ktorý je harmonický a nie chaotický, keď každý doplnok či dekorácie má iný námet. A to všetko naozaj za zanedbateľnú obstarávaciu cenu. Bytovými doplnkami a dekoráciami tak môžeme aj lacnejšie detský nábytok v interiéri izby detí posunúť o priečku vyššie. Nepodceňujte tieto malé drobnôstky pri zariaďovaní interiéru detskej izby.