Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Čalúnený taburet multifunkčný Sun grey

Výrobca: Vipack
Kód: VP0076-2023
  • výška 41,5 cm, hĺbka a šírka 41 cm
  • celková nosnosť na sedenie 75 kg
  • konštrukcia z masívneho dreva, husto tkaná látka
  • cena uvedená za jeden kus taburetu
  • belgický výrobca nábytku

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
128,62 €

Parametre produktu

Výška (cm): 41,5 cm
Šírka (cm): 41 cm
Hľbka: 41 cm
Počet balíkov: 1 ks
Farba: sivá
Materiál: drevo borovice, látka
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: belgický
Záruka: 24 mesiacov

Taburet ponúka prekvapivé riešenia

Veríme, že väčšina z vás si pod pojmom taburet predstaví nábytok určený predovšetkým na sedenie. Belgický výrobca však k tomuto typu nábytku pristúpil úplne inak. Taburetka, ktorá sa používa ako doplnok k posteliam z kolekcie Sun a ako nočný stolík. Netradičné, originálne riešenie, pri ktorom posteľ s taburetom rozhodne vytvorí elegantné zázemie vašej spálne. Spoločne vyzerajú skvele, ako môžete sami posúdiť na ilustračnej fotografii, kde sme v návrhu použili čalúnenú posteľ Sun s dvoma taburetkami, ako nočnými stolíkmi. Súprava, ktorá posunie vašu spálňu, alebo študentskú izbu na vyššiu úroveň. Elegancia, osobitý štýl a vysoká kvalita od belgického výrobcu. V kolekcii Sun si môžete vybrať z niekoľkých ďalších, veľmi príjemných, pastelových odtieňov. Môžete si napríklad zaobstarať bielu posteľ a k nej svetloružové nočné stolíky. Môžete si zaobstarať len jeden kus taburetu, ktorý možno doplní detskú čalúnenú posteľ. Taburetka sa dá použiť nielen ako štýlový nočný stolík, ale aj ako klasický taburet na sedenie.

Pre nás je čalúnený taburet Sun vždy elegantným, ale aj praktickým prvkom vo vašej domácnosti, ktorý oceníte z mnohých dôvodov. Veríme, že každý z vás takýto taburet využije. Poteší vás aj kvalitné spracovaniekonštrukcia z masívneho dreva, pevne tkaná látka, ktorá vydrží. A navyše, taburet nie je potrebné skladať, doručíme vám ho našou vlastnou dopravou bez poškodenia tak, ako vidíte na fotografii.

VP company
"Fine furniture for young people" týmto mottom sa belgická spoločnosť riadi. Kvalitný nábytok, pre malé deti a študentov. Spoločnosť VP je rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou, ktorá siaha až do roku 1952. Belgický výrobca dodáva nábytok vyrobený z najkvalitnejších materiálov a ponúka nábytok s certifikátom, ktorý plne rešpektuje normy Európskej únie, pre bezpečnosť vašich detí.

Súvisiaci tovar

10%
Čalúnená posteľ 140 Sun pink

Čalúnená posteľ 140 Sun pink

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
872,00 €
784,80 €
Skladom Skladom
15%
Čalúnená posteľ 140 Sun white

Čalúnená posteľ 140 Sun white

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
872,00 €
741,20 €
Čalúnená posteľ 140 Sun olive

Čalúnená posteľ 140 Sun olive

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
872,00 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte