Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Český drevený sedací nábytok

Ako sme Vám už v tomto týždni predstavili úplne novú kolekciu ohýbaného nábytku z bukového dreva, do kuchýň a jedální, českého výrobcu, ktorý kladie dôraz predovšetkým na kvalitu a moderný dizajn, tak aj dnes sa tomuto originálnemu sedacímu nábytku budeme venovať. V tejto kategórii nájdete ako jedálenské stoličky, barové stoličky, tak taburety a lavice. Niektoré z nich Vám dnes predstavíme a nielen z dreva, ale aj veľmi vierohodné imitácie dreva.

 

Industriálne barové stoličky ako najobľúbenejšia voľba

Jedna stolička nikdy nestačí. A tak za cenu, ktorú vám predstavujeme, zaobstaráte stoličky rovno dve a to v jednom balení. Vždy je tak možné zaobstarať iba párny počet barových stoličiek s minimálnym odberom dvoch kusov v jednom balení. Industriálny design je nový, veľmi nedávno vzniknutý trend, ktorý sa stal hneď obľúbený predovšetkým u malej populácie. Spojenie imitácie tmavého dreva a kovu v čiernom odtieni vytvára rozhodne elegantný interiér. A barové stoličky vytvoria vo vašej kuchyni či jedálni príjemné prostredie.

 

    

 

Viac ako dostupné ceny docielil výrobca dvoma faktormi. Predovšetkým sériovou výrobou v mnohých kusoch a tak rovnakej barovej stoličky môžete nájsť po celom svete a teraz konečne aj na našom trhu a cenu tiež ovplyvnila voľba materiálu. Lacná laminátová doska, ktorá však ponúka pevnosť a kov, ktorý je takmer nezničiteľný. Vychutnajte si nielen občerstvenie u vás doma, ale aj barové stoličky za nízku cenu.

 

Len tak sa hojdať..

Iste ste sa už niekedy s hojdacím kreslom stretli. A práve hojdacie kreslá, ale v trendy novej podobe, zažívajú teraz svoj veľký comeback. Elegantné, pohodlné a rozhodne určené na oddych. Hojdacie kreslo, ktoré vám ponúkame teraz, je však aj veľmi príjemným, pekným bytovým doplnkom, ktorý zase o niečo viac zmení ráz vašej izby.

 

  

 

Obľúbený, béžový, alebo šedý odtieň potom kreslu ešte viac dodáva akejsi pomyselnej elegancie. V kombinácii s radom funkcií, snímateľným poťahom a masívnou konštrukciou z dreva, získate ale aj kvalitný kus nábytku. Ako doplnok spálne, obývacej izby, alebo napríklad aj detskej izby, môže vhodne zaplniť zbytočne prázdny kút.