Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Chcete originálnú detskú izbu? Kúpte dekorácie

V minulom roku sme vám predstavili dekorácie a doplnky do detskej izby pre bábätká. V podstate si u nás môžete zaobstarať celú výbavičku pre bábätko. Keďže nábytok Aldo kladie dôraz nielen na kvalitu a iný dizajn, ktorým sa predovšetkým líšime, rovnakou mierou sa snažíte klásť dôraz aj na komplexnosť ponúkaného tovaru a služieb. Preto sme pre tento rok pre vás pripravili detské dekorácie a doplnky do detských izieb pre dievčatá aj chlapcov, ktoré predsa len u nás ešte stále v ponuke chýbali. A ich ponuka je naozaj široká, dekorácie sú veľmi originálne a môžu úplne zmeniť ráz detskej izby. Detaily tvoria celok a preto sa snažíme stále viac predstavovať ilustračné fotografie tak, že všetko čo napríklad v návrhu detskej izby vidíte, môžete u nás nájsť, zaobstarať aj vy vašim deťom. Novinkou pre tento rok sú taktiež veľmi vydarená a inšpirujúce vide na Nábytok Aldo-youtube. Ale vráťme sa k ponuke dekorácií pre deti predškolského a školského veku.

 

 

Dekorácie vyberte podľa toho, čo vaše deti baví, aké majú záujmy

Detské dekorácie a doplnky, ktoré predovšetkým na našich stránkach predstavuje dánsky výrobca, sme rozdelili podľa tém. Nájdete tak detské dekorácie pre dievčatá a zvlášť dekorácie pre chlapcov. S ponúkaných tém pre chlapcov menujme napríklad kolekciu pre malé pilotov lietadiel, kovboja, chlapcov, ktorí majú radi vesmír, alebo skateboard. Pre dievčatá je tu rad kolekcií či dekorácií, ktoré znázorňujú rozkvitnutú lúku plnú kvetov, les so zvieratkami, alebo izbu naozaj ako pre princezné, alebo dokonca indiánky. Každá kolekcia potom všetky dekorácie ponúka v identickom dizajne a odtieni, všetko čo do detskej izby zaobstaráte na seba vzájomne nadväzuje.

 

 Dětská postel Tipi     Dětská postel Casami

 

Detský nábytok z masívu, pre ktorý sú dekorácie vždy určené je snehovo biely, dekorácie tak veľmi pekne s nábytkom korešpondujú. Výrobca ponúka veľmi kvalitné, ročne vyšívané látky s jednoduchou údržbou. Samozrejmosťou sú snímateľné poťahy potrebné na vankúšoch. V neskorších veku dieťaťa môže typicky detské dekorácie odstrániť a nábytok ako taký zachovať, pretože dizajn detského nábytku dánskeho výrobcu je veľmi elegantný, vhodný aj pre študentov a študentky. Niektoré z dekorácií ako sedacie vaky, vankúše a ďalšie sú vhodné aj pre skoro už dospelé deti. A ako sme uviedli, na nábytku Aldo všetko čo vidíte v návrhu detskej izby, vrátane dekorácií, môžete tiež svojim deťom zaobstarať.

 

Rozkládací dětská postel Pino    Dětská postel Pino Spring

 

Ak si nemôžete dovoliť do detskej izby všetko, pretože ste obmedzení priestorom, stačí kúpiť napríklad dekorácie a doplnky len k detskej posteli. Každý si nemôže dovoliť do detskej izby zaobstarať potrebné indiánsky stan, alebo veža z látky, to je samozrejmé. Ale naozaj aj taká detská posteľ keď je trochu naaranžovaná pôsobí v danom interiéri úplne inak, ako keď je bez ničoho, len s prikrývkou. V našej ponuke detských izieb, ale aj samostatných detských postelí môžete dokonca zaobstarať snímateľný poťah pre matrac v rovnakom odtieni ako napríklad dekorácia.

 

 

Sami posúďte, ako taká "nazdobená" detská posteľ vyzerá úžasne. Všetko ladí, farebné dekorácie vždy v rovnakom štýle a predovšetkým príjemné odtiene vyniknú na snehovo bielom nábytku z masívu. Dánsky výrobca ponúka nielen široký výber detských dekorácií a doplnkov, ale aj azda najväčší výber najrôznejších dizajnov detských postelí. V ponuke nechýba ani detské poschodové postele s dekoráciami, alebo postele so šmykľavkou či prístelkou. Dekorácie pre dve deti do jednej miestnosti? Prečo nie, máme tu kolekciu pre indiánky a aj kolekciu pre kovboja, ktoré aj v jednom detskej izbe na seba vlastne téeaticky nadväzujú. S ponukou dánskeho výrobcu budete jednoducho originálne.