Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Chcete zariadiť obývaciu izbu lacno?

Dnes budeme lacno zariaďovať obývaciu izbu. Ak bývate v podnájme a predovšetkým ste mladí a až prvýkrát bývate sami bez rodičov, tak je jasné, že musíte pri zariaďovaní svojho prvého domova šetriť každým eurom. Týka sa to samozrejme každého interiéru, ale my sa dnes budeme venovať predovšetkým obývacej izbe. Predstavíme vám regály a rôzne skrinky, ktorými možno vybaviť celú obývaciu izbu. Z jednotlivých dielov regálov si potom môžete dokonca zostaviť obývaciu stenu, alebo televízny stolík, ponúka sa za bezkonkurenčnú cenu celý rad možností. Do regálov tiež môžete vkladať úložné boxy najrôznejších odtieňov a vaša obývacia izba, tak môže byť zariadená v mnohých farbách. Možností je nekonečné množstvo.

Ako správne vybrať regál

Keďže ponuka regálov, skriniek a úložných boxov je naozaj veľmi široká, pred samotným výberom je potrebné sa zamyslieť, čo vlastne od obývacej izby čakáte. Ak bývate v jednoizbovom byte a vaša obývacia izba bude tiež spálňou, potom je potrebné pristupovať k výberu samotných regálov, či ich zostavovanie inak, ako keď máte trojizbový byt. Regály sú tiež v niekoľkých dezénoch, od bielej, až po čiernu. A nezabudnime tiež na úložné boxy, ktoré možno kúpiť v širokom výbere odtieňov, ale aj ľubovoľnom počte. Úložné regály môžu dať vášmu interiéru úplne inú dimenziu.



   

Rovnako je potrebné si uvedomiť, či chcete regál len pre vystavenie dekorácií, či s využitím ako knižnice, alebo chcete regál využiť, ako úložný priestor kam budete dávať veci, ktoré nechcete, aby niekto videl. V tom prípade je dobré zaobstarať buď úložné boxy, alebo regál so skrinkou, zásuvkami. Regály sú totiž len s policami, alebo s policami a zásuvkami a v neposlednom rade aj so skrinkami. Něketré kombinujú všetko dohromady. Regály sú prevažne vyrobené z laminátovej dosky a veľmi ľahko sa montujú. Patrí naozaj k veľmi lacným a pri troche fantázie, môžete za pomocou regálov vytvoriť viac, než príjemný interiér nielen obývacej izby.



   

Na ilustračných fotografiách kolekcie Compo od francúzskeho výrobcu, kde môžete vidieť len zlomok toho, čo je v ponuke. Regály s úložnými boxmi, tiež konferenčný stolík s úložným boxom. V kolekcii nájdete aj regály v bielom odtieni, ktoré sa veľmi často v spojení s ružovými a modrými boxy zaobstarávajú pre vybavenie detskej izby. Najkrajšie je na ponuke regálov ich obstarávacia cena, ktorá naozaj mnohých z vás milo přikvapí. Regály navyše uplatníte naozaj vo všetkých interiéroch. Sú obľúbené aj v kanceláriách, kde môžeme povedať, sú skôr nutnosťou.

V ponuke regálov sú aj designy cenovo veľmi náročné a to sa už jedná o regály, napríklad v rustikálnom štýle z dreva mahagón. Takže môžete vyberať aj z rôznych materiálov. Regály zostavené do jednej regálové steny, sú často využívané v jednoizbovom byte, ako taký optický predel jednej miestnosti na obývaciu časť a spálňovú časť. Fantázii sa medze nekladú, skôr naopak. A ak sa presťahujete, alebo založíte rodinu a bývate už v niečom väčšom, regály rozhodne nájdu uplatnenie aj neskôr. Trebárs v garáži na najrôznejšie predmety, veci, ktoré nechcete mať v byte. Ponuka regálov určite stojí za inšpiráciu.