Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Chlapčenský svet

Opäť vám predstavíme detský nábytok od francúzskeho aj španielskeho výrobcu, ktorý vás osloví predovšetkým funkčnosťou prepracovaného designu. Dnes sa však zameriame na riešenie detskej izby v prípade, že máte k dispozícii naozaj malú miestnosť. Riešením sú určite multifunkčné detské postele s úložným priestorom. Obľúbené sú aj poschodové postele, pretože maximálne šetria miesto. Detská posteľ vám vďaka dômyselnému dizajnu môže v podstate nahradiť kompletné vybavenie detskej izby, či skôr jej zaobstaraním získate všetky diely nábytku, ktoré sa bežne do detskej izby kupujú.

 

   

 

Detská posteľ, kráľovstvo pre chlapcov

Multifunkčné riešenie všetkých dielov v kolekcii detského nábytku je skutočne unikátne. Hneď na prvých ilustračných fotografiách predstavujeme posteľ, ktorá vďaka vyvýšenému lôžku v získaných priestoroch pod ním ponúka písací stôl, police, šatníkovú skriňu. A všetky tieto diely v podstate s umiestnením stále na jednom mieste, pod posteľou, horným lôžkom. Kolekcia prináša celý rad ďalších dielov, ktoré si môžete v prípade potreby a ešte voľného miesta v miestnosti k tejto „chytrej“ multifunkčnej posteli dokúpiť.

 

     

 

Okrem dômyselného designu ponúka francúzsky výrobca aj vysokú kvalitu, ktorá je pre jeho kolekcie už povestná. Rovnako dbá na bezpečnosť vašich ratolestí, môžeme ako príklad uviesť zábranu po celom obvode lôžka. Na výrobu detskej postele použil lamino s hrúbkou dosiek od 18 do 25 mm. Pre nosnú konštrukciu postele bolo použité lamino 25 mm, čím je dosiahnutá pevnosť a stabilita postele. Dodanie v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu.

Detská izba pre dvoch chlapcov

Ak máte dve deti, napríklad práve dvoch chlapcov a tiež problém s nedostatkom miesta aj tu vám môžeme ponúknuť množstvo najrôznejších riešení. A aj tu môžete využiť dômyselné riešenie predovšetkým pomocou poschodovej postele.

 

   

 

Na fotografiách predstavujeme poschodovú posteľ B smoky blue a poschodovú posteľ Stim, kedy pri oboch návrhoch sa snažil výrobca okrem miesta na spanie priniesť aj úložné priestory navyše. Postele patria k najpredávanejším na našom portáli, pri poschodovej posteli Bipop dokonca získate až tri miesta na spanie. Tretie miesto na spanie je vo forme šuplíka pod posteľou. A keď potrebujete spanie len pre dve deti, šuplík je možné využiť ako klasický úložný priestor. Ponuka najrôznejších designov detského nábytku "šetriaceho miesto" v detskej izbe je na našich stránkach naozaj široká. Tu sa môžete pozrieť priamo na detské izby pre dvoch chlapcov.