Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Čierny nábytok áno, či nie?

Položili ste si niekedy otázku, aký odtieň sa vám vlastne pre obstaranie nábytku najviac páči? V minulom rozprávanie sme sa zamerali na nábytok v bielom odtieni a dnes sa budeme venovať nábytku v úplne opačnom farebnom prevedení, nábytku v čiernom. Pokúsime sa vám predstaviť niekoľko kolekcií v tmavom prevedení, nemusí to byť nutne čierna farba, ale napríklad odtieň kávy, alebo ebony a trochu vám pomôcť v rozhodnutí či ste, alebo nie ste milovníci tohto odtieňa.

 

 

Čierny nábytok do detskej izby?

Áno a vôbec taký interiér nevyzerá zle. S nadčasovým dizajnom francúzskeho výrobcu sa nemusíte báť ani čierneho nábytku v detskej izbe, ba práve naopak. Predstavíme vám kolekciu Tatoo, kde výrobca spojil čierny odtieň s ružovým, alebo tiež detskú poschodovú posteľ kde je čierna doplnená pastelovými odtieňmi.

 

Dětský pokoj Bo7 graphit     Patrová postel Leo graphit

 

Na prvej fotografii v návrhu detskej izby z dielov kolekcie Tatoo bolo pomocou čierneho odtieňa dosiahnuté vysokej elegancie. Detská izba tak môže slečna využívať od 6 do 18 rokov, keď už je takmer dospelá. Stačí len dobre meniť doplnky v danom období. Detská poschodová posteľ Double Vip je aj cez čierny odtieň veselá, čo zapríčinili farebné výplne políc po celej dĺžke obvode lôžok. Na týchto príkladoch tak môžete sami posúdiť, či čierny odtieň by sa vám pre detskú izbu páčil, alebo nie. Samozrejme že v našej ponuke nájdete celú radu ďalších kolekciou detského nábytku v tomto elegantnom, čiernom odtieni.

 

 

Čierny nábytok do spálne

V spálni je čierny odtieň veľmi známy a patrí už takmer ku klasike. medzi najobľúbenejšie potom patria čierny odtieň do spálne vo vysokom lesku, ktorý dodáva nábytku viac moderného vzhľadu. Aj tu vám ponúkneme niečo málo z našej ponuky a aj tu je autorom návrhov francúzsky výrobca.

 

Ložnice Aalborg black     Kolekce nábytku Tonight

 

 

Vysoké čierne lesky predovšetkým v interiéri spálne sú určite veľmi elegantné a v posledných rokoch tiež považované za trendy. Ich nevýhodou trošku je povrchová úprava, naozaj je na nej všetko vidieť. A tak ak máte malé deti počítajte s tým, že ich ručičky budú všade. Na druhú stranu od francúzskeho výrobcu môžete kúpiť spálňu vo veľmi modernom dizajne a navyše v čiernom lesku za veľmi slušnú cenu.

 

Komoda z kolekce Manchester       Šatní skříň z kolekce Manchester 

 

Čierny nábytok do kuchyne

Rovnako ako v každej inej kuchyni. Nie je už tak častým riešením ako pre spálňu, ale ak máte naozaj slnečný byt, môžete si dovoliť aj kuchynskú linku v čiernom, alebo tmavo šedom prevedení. Samozrejme je potom vhodné voliť svetlejšie doplnky, veľmi módnou záležitosťou sa potom stáva takzvaný štýl "black and white", teda spojenie dvoch kontrastných odtieňov bielej s čiernou. Pamätajte tiež na skutočnosť, že čierny nábytok a neplatí to len pre vybavenie kuchyne, je vhodnejšie do väčších interiérov. Rovnako tak ako je biely odtieň odporúčaný do tých menších.

 

Kuchyňská linka z kolekce Manchester

 

Na našich stránkach nájdete čierny odtieň na danom nábytku do všetkých možných interiérov. Od písacích stolov, po celej vybavenie kancelárie, veľkú skupinu tvoria aj jedálne, či predsiene. Čierny nábytok, tak ako každý odtieň, má svoje pre a proti, ale opäť je najdôležitejšie iba to, či sa vám osobne páči. Pri výbere nábytku určite nepodliehajte príliš módnych trendom, vo vašej domácnosti sa musíte predovšetkým vy sami cítiť príjemne.