Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Čierny odtieň v detskej izbe?

Možno si mnohí z vás povedia, že detský nábytok v čiernom odtieni sa pre deti vôbec nehodí. Opak je ale pravdou, o čom vás môžeme presvedčiť veľmi peknými kolekciami od francúzskeho výrobcu. Ak nábytok v čiernom prevedení doplníte ďalším odtieňom pre rozjasnenie čierne, finálny efekt v interiéri detskej izby vás prekvapí. Medzi najobľúbenejšie "čierny nábytok" sa bezpochyby zaradila kolekcia Lady Doll, ktorá ponúka samostatné diely aj zostavy určené pre vybavenie interiéru detskej izby slečnám.

 

 

Kolekcia Bo 1-7 v odtieni grafit má rozhodne čo ponúknuť

Populárne spojenie odtieňa bielej, prírodnej a čiernej, nový trend do interiéru detskej izby, takzvaný štýl "black and white. V kolekcii detského nábytku Bo7 navyše máte možnosť kombinovať hneď niekoľko prevedení a to kombinácia s bielou, kombinácia s dubom molina, alebo kombinácia všetkých troch odtieňov Vďaka širokej ponuke samostatných dielov existuje nekonečné množstvo možností, ako detskú izbu vybaviť.Kolekcia či skôr výber z ponuky dielov je veľmi flexibilný a tak si tento nádherný, nadčasový dizajn poradí s akýmkoľvek rozmerom detskej izby, ale aj tvarom. rohové prevedenie šatníkovej skrine, alebo police na zavesenie na stenu, všetko prvky, ktoré vám ušetria značné miesto na podlahe.

 

     

 

V hlavnej úlohe tohto návrhu detskej izby je však poschodová posteľ, ktorú je možné využiť aj ako riešenie miesta na spanie až troch detí. Všetko záleží na tom, akým spôsobom využijete šuplík. Jedna z možností je využitie ako prístelky, keď do šuplíka vložíte matrac a druhá možnosť je využitie šuplíka ako klasického úložného priestoru a máte tak k dispozícii poschodovú posteľ pre dve deti s veľkým úložným priestorom, ktorý ešte navyše dopĺňa šatníková skriňa. Nadčasový dizajn vo vysokej kvalite s povrchovou úpravou poctivou dyhou. Za zmienku tiež stojí hrúbka materiálu a celkové spracovanie, ktoré znesie aj nápor detí v detskej izbe.

 

Pokiaľ disponujete naozaj veľmi malou miestnosťou pre vybavenie detskej izby vašich dvoch detí, potom kolekcia Leo od francúzskeho výrobcu je odpoveďou, ako túto miestnosť deťom zariadiť. Poschodové postele Leo patria svojimi rozmermi k menším, nezaberajú veľa miesta, ale pritom poskytnú čo treba, miesto na spanie pre dve deti. Ako prídavnú hodnotu potom výrobca pridal šuplík ako úložný priestor, bezpečné schodíky so širokou nášľapnou plochou a police s odkladacím priestorom pozdĺž oboch lôžok. Poschodová posteľ Leo donedávna bola dostupná iba v klasickom bielom odtieni v najrôznejších kombináciách, ale teraz francúzsky výrobca predstavuje originálny, industriálny dizajn, pre typ nábytku ako je poschodová posteľ naozaj netradičná voľba.

 

 

Herné počítačové stoly pre chlapcov, zásadne v čiernom

Všetky počítačové stoly majú jedno spoločné a to základný odtieň čiernej. Niektoré z týchto trendov stolov sú doplnené ešte červeným, zeleným a obľúbeným modrým odtieňom, niektoré zase ponúkajú ľad osvetlenia. Dospievajúce deti si u nás určite vyberú svoj „trend“. A samozrejme, že u nás nájdete k týmto stolom taktiež vhodné, komfortné stoličky.

 Ponuka trendy herných počítačových stolov vás rozhodne osloví, možno mnohých z vás inšpiruje. V kategórii predstavujeme herné počítačové stoly od francúzskych výrobcov od lacnejších po tie viac sofistikované, portugalského výrobcu, ale aj nemeckého a tak ponuka je určite rôznorodá.