Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Čo je nové medzi šatňovými skriňami, viete?

Šatníkové skrine, rovnako, ako každý iný typ nábytku, sú rok od roku dokonalejšie a ponúkajú stále viac možností. V detskom nábytku môžete nájsť šatníkové skrine, ktoré imitujú rad vecí, treba skriňa v podobe garáže, alebo naozaj veľmi princeznovskú skriňu. Možno viac kombinovať vnútorné usporiadanie, už to nie je daná záležitosť, ale je na vás, či zvolíte zásuvky navyše, alebo pridáte, či uberiete police. Šatňové skrine do detskej izby, sú dnes na výber snáď naozaj vo všetkých odtieňoch. Šatňové skrine do spálne, zasa z roka na rok ponúkajú väčšie rozmery, alebo naopak sa jedná len o akúsi šatníkovú stenu bez dverí. Možností je celá rada my vám dnes niektoré z nich predstavíme.

Zakomponované šatníkové skrine, do poschodové postele

Veľkou novinkou sú šatníkové skrine, ktoré sú súčasťou ďalšieho nábytku. Vhodným príkladom, sú napríklad poschodové postele, ktorej súčasťou je práve šatníková skriňa. Zakomponovanie šatňové skrine do nábytku, má len jediný cieľ a to maximálne ušetriť miesto v interiéri. A každý asi vie, že takáto skriňa dokáže zabrať naozaj veľa miesta. Vďaka zakomponovaniu skrine do poschodové postele, sa značne miesto v danom interiéri ušetrí.

Patrová postel Bo1, Španělsko   Skříně v patrových postelích jsou prostorné

Sú ale aj skrine, ktoré tvoria akúsi stenu a naopak do tejto steny je zakomponovaný ďalší nábytok. Na fotografii je príklad úsporného riešenie, kedy do skríň a skriniek je zabudovaná detská posteľ s písacím stolom a dokonca prístelkou. Tento unikátny dizajn, dokáže ušetriť, až nepredstaviteľné množstvo miesta. Veľká skriňa je dvojdverová a na fotografii umiestnená po pravej strane, menšia skriňa je jednodverová a na fotografii umiestnená na strane ľavej. Tieto dve skrine, potom v jednej priamke spája niekoľko komôd a predovšetkým posteľ s písacím stolom. Netradičné, ale veľmi obľúbené riešenie šatníkových skríň. Takých príkladov je samozrejme celý rad, fotografiu uvádzame len pre predstavu.

Samostatné skrine do detskej izby

Vo väčšine kolekciách, si možno vybrať hneď z niekoľkých prevedení šatníkových skríň. U dievčat, sú samozrejme obľúbené rozmerovo väčšie šatňové skrine, navyše so zrkadlom. U chalanov, potom vyhrávajú šatňové skrine imitujúce treba garážové vráta a už tak moc nehľadí na rozmery skrine. To, až v neskoršom veku. Ak máte dostatok priestoru v detskej izbe, prečo hneď zo štartu nekúpiť väčšiu skriňu. Určite v žiadnom detskej izbe nebude nevyužitá. Ak však z každým centimetrom v miestnosti bojujete, je tu ponuka detských skríň dvojdverových.

Dětský pokoj Finland

Prvá fotografia, predstavuje šatníkovú skriňu z kolekcie Black Pirate. Ponúka veľmi obľúbené vnútorné usporiadanie, kedy nechýbajú police, šatníková tyč, ale ani zásuvky. Táto skriňa dovolí organizáciu všetkých vecí, oblečenia prehľadne na jednom mieste. Druhá fotografia, to je šatníková skriňa síce dvojdverová, z kolekcie veľmi moderného nábytku Trio, ale s možnosťou obstarania navyše napríklad regálu, zrkadlá, ktoré sú hneď vedľa skrine. Nie jej súčasťou. V oboch prípadoch je ľad osvetlenie šatníkovej tyče v cene a to je nový fenomén v dizajne skríň, ktorý sa nám veľmi páči. Je to veľmi praktické. Ponuka skríň, je naozaj veľmi široká a kombinácií celá rada. S dnešnou ponukou, možno naozaj veľmi prehľadne nielen v detskej izbe, všetko usporiadať. V ďalšom článku sa budeme venovať šatníkovým skriniam do spálne a potom do predsiene.