Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Čo je nové v ponuke detských postelí?

V tomto roku pokračuje trend bývania pri navrhovaní lacného, kvalitného, ale veľmi účelového nábytku. Dnes si vezmeme pod náš pomyselný drobnohľad detské postele francúzskeho výrobcu. Spoločným menovateľom týchto postelí je ako sme už naznacil nízka cena, ale tiež materiál laminátu, v neposlednom rade možnosť obstarania napríklad sady dvoch šuplíkov a praktického nadstavca. Čo všetko vám môžeme za príjemnú cenu na našom e-shope teda ponúknuť?

 

 

Riešenie miesta na spanie pre dievčatá

Čo sa týka odtieňov, ani tento rok žiadna zmena. Opäť sa stali najobľúbenejšie farby ako biela, svetlo ružová, tmavo ružová, alebo fialková. Tieto odtiene patrí už niekoľko rokov k Top používaných pri vytváraní detskej izby pre dievčatá. Dnes vám chceme predstaviť posteľ, ktorú môžete zostaviť až 4 rôznymi spôsobmi. Respektíve v jednej kolekcii nájdete štyri rôzne varianty pre samotnú posteľ.

 

Dětský pokoj Chic pro holku     Dětská postel Chic pro holku

 

 

Detská posteľ pre chlapcov

Tu sa ponuka odtieňov veľmi mení. S ružovej farby dizajnéri prechádza na tmavo modrú, šedú, alebo tmavo zelenú. Veľa sú využívané v detskej izbe pre chlapcov prírodné odtiene, alebo tmavé odtiene v spojení s bielou. Dizajn sa ani príliš nemení, v kategórii detského nábytku je skôr ponuka rozdelená naozaj podľa odtieňov.

 

 

Pre detskú posteľ Erwan platia úplne rovnaké pravidlá a možnosti, ako pri posteli pre dievčatá Lina. Aj tu platí ponuka ďalších samostatných dielov v rovnakom dizajne pre možné zostavenie detskej izby. Zostaňme ale trochu viac u detskej postele Texto s nadstavcom, ale aj radom ďalších "vychytávok". Posteľ, či skôr výrobca myslel na všetko. Trebás aj na taký detail, ako je sieťka z boku postele, do ktorej si vaše dieťa môže dať knihy a časopisy. Ale to je naozaj len detail, pretože detská posteľ Texto od francúzskeho výrobcu, to je predovšetkým riešenie pre rozmerovo malé detské izby vďaka rade funkčných úložných priestorov. V nadstavci, pod samotným lôžkom v podobe vysúvacích šuplíkov. Detská posteľ je ukážkou dnešných "chytrých" designov. A určite nie je jediná, ktorá takto vie vyriešiť problém s nedostatkom miesta v detskej izbe. Poďme sa prejsť tohtoročnej ponukou ďalej.

 

 

Multifunkčné detské postele

Ak ste naši pravidelní návštevníci viete, že internetový portál Nábytok Aldo ako prvý začal na našom trhu predstavovať nielen samotný "francúzsky nábytok", ale s tým spojenú ponuku detských multifunkčných postelí. A čo je v tejto kategórii nové?

 

     

 

Aj pre tieto postele platí niekoľko pravidiel, ako napríklad rošt v cene postele, dodanie v dielach s nutnosťou montáže a moderný dizajn za bezkonkurenčnú cenu. A praktické je aj to, že ďalší nábytok môžete vyberať v identickom dizajne postele, pretože všetko patrí do jednej kolekcie detského nábytku. K posteli tak v prípade potreby nájdete v ponuke šatníková skriňu, komodu, ale aj klasickú posteľ, čím sa ponúka riešenie detskej izby v harmonickom dizajne pre dve deti. Sledujte ďalej našu ponuku, pretože u nás je každý deň niečo nové. A nielen pre deti.