Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Čo je Ratan - Rattan

Vážení zákazníci, pretože sa obchodnými partnermi spoločnosti nábytku Aldo, stali výrobcovia z mnohých krajín Európskej únie, ponuku ratanového nábytku sme zrušili. Nie je v našich silách predstavovať tak veľké množstvo nábytku. Ale nezúfajte, ponuka na našom portále je veľmi pestrá. Patríte medzi náročných zákazníkov, ktorí preferujú tie najkvalitnejšie materiály a detailné spracovanie? Nábytok Aldo, ako jeden z mála ponúka aj značkový nábytok. Detský nábytok značky Noukie'sa Gami, rustikálny nábytok značky Nova Sola a za pozornosť určite stojí úplne nový trend bývania, industrial design. Rovnako ako jedni z mála ponúkame našim zákazníkom na vybrané druhy tovaru predĺženú záruku a to až na 3 roky. Samozrejmosťou je u nás už niekoľko rokov doprava zadarmo, vrátane vynášky do poschodia u objednávok nad 250 Eur.

 

Značka Noukie 's

Francúzsky výrobca kladie dôraz nielen na kvalitu, ale aj originálny design s multifunkčnými prvkami a zdravotnú nezávadnosť, poťažmo bezpečnosť. Jeho detský nábytok je certifikovaný a značkový. S vaším nákupom s ohľadom na tú najvyššiu možnú kvalitu a bezpečnosť vašej ratolesti budete celkom určite spokojní. Možno sa vám sprvu cena bude zdať vysoká, ale dovoľte nám, aby sme vám detský nábytok a jeho možnosti vďaka dômyselnému dizajnu šetriaceho vašu peňaženku predstavili. Predstavíme vám certifikovaný detský nábytok Mont Blanc pre bábätko i študenta. Ak chcete, aby vaše dieťa využívalo túto prekrásnu detskú izbičku aj v dospelosti, je potrebné zvoliť postieľku s miestom na spanie 70x140 cm. Postieľku totiž môžete ďalej využívať podľa veku dieťaťa.

Detská izba Mont Blanc od narodenia po dospelosť

 

Značka Nova Solo

Dovoľujeme tiež upozorniť na skutočnosť, že ponuka dánskeho nábytku patrí pod ochrannú značku Nova Solo. Značkový nábytok je tou najväčšou zárukou kvality. Dánsky výrobca sústredí svoju produkciu na rustikálny nábytok z dreva mahagón. Dánsky výrobca prekvapuje tiež netradičným dizajnom. V jeho ponuke nájdeme diely nábytku a to nielen do spálne, ale všetkých interiérov, ktoré aj dnes prekvapujú. Za zmienku tiež stojí dôraz, ktorý je kladený na detail v podobe mosadzných úchytiek. V neposlednom rade voľba odtieňa, kedy správne výrobca zvolil veľmi módny, v tomto roku naozaj trendy, odtieň snehovo bielej farby.

Spálňa Nova 180

Ak hľadáte úplne iný nábytok, nie je problém. Bez problémov nás tiež môžete kontaktovať prostredníctvom hlavnej infolinky: + 420 774 7777 35 alebo hlavného info e-maila: info@nabytek-aldo.cz.