Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Čo je tento rok trendom pre vybavenie detskej izby?

Všetko s motívom grafiti. Dizajn detského nábytku podlieha módnym vplyvom úplne rovnako, ako móda, ktorú nosíme. A samozrejme netýka sa to len detského nábytku, ale nábytku do všetkých interiéru. Dnes vám ale chceme predstaviť úplne nové povrchové úpravy, ktoré sa týkajú predovšetkým vybavenie interiérov detskej izby, ale tiež študentskej izby. Novinkou nadchádzajúcej sezóny je nábytok s motívom grafiti. Počítame teda, že najväčšiu odozvu bude mať u dospievajúcich detí. Ponuku nábytku s motívom grafiti predstavuje na našich stránkach nemecký výrobca a dizajn je naozaj originálny, možno pre mnohých z vás ako rodičia až príliš originálny. Ale posúďte sami, či ste priaznivci či odporcovia nových trendov vo svete bývania.

 

 

Sýte odtiene a vzory do detskej izby predsa patrí

Interiér detí či dospievajúcich detí by určite nemal byť rovnaký, ako váš interiér, teda pokoj dospelých. Často sa snažíme zariaďovať interiér detskej izby v neutrálnych, alebo prírodných odtieňoch, ale svet detí je predsa obdobie, v ktorom si môžeme dovoliť trochu "úlet". Samozrejme s ohľadom na odtiene. Nebojte sa preto do detskej izby umiestniť nábytok plný farieb a vzorov, vaše deti budú len radi, interiér detskej izby bude naozaj detský, veselý. Ale skúsme si uviesť príklad, práve z najnovšej kolekcie detského nábytku My Color.

 

Dětský pokoj Bo7 graphite

 

Populárne spojenie odtieňa bielej a čiernej, nový trend do interiéru detskej izby, takzvaný štýl "black and white. V kolekcii detského nábytku Bo7 navyše máte možnosť kombinovať hneď niekoľko prevedení a to kombinácia s bielou, kombinácia s dubom molina, alebo kombinácia všetkých troch odtieňov. Vďaka širokej ponuke samostatných dielov existuje nekonečné množstvo možností, ako detskú izbu vybaviť.Kolekcia či skôr výber z ponuky dielov je veľmi flexibilný a tak si tento nádherný, nadčasový dizajn poradí s akýmkoľvek rozmerom detskej izby, ale aj tvarom.V ponuke nájdete aj rohové prevedenie šatníkové skrine, alebo police na zavesenie na stenu, všetko prvky, ktoré vám ušetria značné miesto na podlahe.

 

Patrová postel B graphite

 

Poschodová posteľ ponúka rozmer miesta na spanie 90x200 cm. Španielsky výrobca ponúka v identickom prevedení celý rad ďalších dielov nábytku, pokiaľ by vám ešte k tejto posteli predsa len v detskej izbe chýbala napríklad komoda, polica na zavesenie či kontajner na pojazdoch k písaciemu stolu. V cene poschodovej postele je rošt. Dodanie v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu. Poschodovú posteľ môžete zaobstarať v celom rade ďalších odtieňov, samozrejme nechýba ani variant pre chlapca.

 

Patrová postel Matt graphite

 

Nábytok, ktorý sme vám v návrhoch predstavili je možné zaobstarať na našich stránkach samozrejme aj samostatne. Pokiaľ vás napríklad oslovila iba stolička s týmto netradičným motívom ako oživenie vášho existujúceho interiéru, táto možnosť tu je. Nové trendy a netradičné designy budeme predstavovať aj po celý tento rok a veríme, že mnohých kolekciách vás opäť veľmi príjemne prekvapíme.