Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ďalší z ponuky detských izieb novej generácie

V posledných dňoch sa v našich článkoch najviac venujeme nábytku, ktorý je veľmi úsporný k interiéru. Dômyselné, multifunkčné designy, ktoré maximálne využívajú daný interiér. Širokú ponuku týchto designov nájdete aj v kategórii detský nábytok, pretože problém s nedostatkom miesta pri zariaďovaní detskej izby dvoch, či troch detí máme takmer všetci. A aby sa deti cítili dobre, ich priestor im ponúkol všetko potrebné a pritom zostal vzdušný a príjemný, k tomu je potrebný multifunkčný detský nábytok, ktorý je k malým miestnostiam veľmi ohľaduplný. V minulom rozprávaniu sme vám predstavili multifunkčnú poschodovú posteľ, ktorých ponuka je tiež viac než zaujímavá. Dnes sa pre zmenu budeme venovať nábytkovým stenám, ktoré v jednej lini ponúkajú všetko potrebné pre zariadenie malej detskej izby. Rozhodne je to rozprávanie pre rodičov, ktorí príliš nemajú v obľube práve poschodové postele a tiež pre rodičov, ktorí majú deti dospievajúce. Predovšetkým potom dospievajúce slečny.

Pre naozaj malý interiér detskej izby dvoch dospievajúcich slečien odporúčame napríkad nábytkovú stenu z kolekcie Twin. Má niekoľko možností využitia. Ako prvý krok vám ponúkame, respektíve vašim dvom dospievajúcim slečnám funkciu posedenia. Môžeme tiež povedať, že dievčatá majú k dispozícii takú príjemnú, akoby obývaciu izbu. Z postele možno totiž vytvoriť pohodlný otoman na sedenie a ako ďalší diel nábytku v detskej izbe potom môže byť konferenčný stolík, ktorý umiestnite pred otoman. Najlepšie v bielej farbe samozrejme. Keď chcú dievčatá robiť úlohy a učiť sa, stačí pred otoman len vysunúť veľký písací stôl, ktorý je natoľko veľký, že dievčatá sa môžu učiť a používať písací stôl súčasne.

Lôžko s prístelkou zasuniete a vysuniete písací stôl do poředí. Opierky chrbta z otomanu možno schovať do zásuvky, alebo len nechať na posteli. Nad písacím stolom výrobca veľmi vhodne umiestnil policu na najrôznejšie školské pomôcky. Rovnako v nadstavci nájdete množstvo úložného priestoru, ktoré majú podobu skriniek. Po stranách zostavy sú dve šatníkové skrine, jednodielne, ktoré sú doplnené zásuvkami. Manipulácia ako s písacím stolom, tak s lôžkom, či zásuvkou je veľmi jednoduchá a to vďaka koľajničkám. Manipuláciu zvládnu dievčatá behom pár sekúnd. Páči sa nám aj farebné spojenie celej zostavy.

Funkcia spania je rovnako veľmi jednoduchá na prípravu. Stačí len zasunúť písací stôl a vysunúť posteľ, z postele potom prístelku. Posteľ ponúka rozmer miesta na spanie o veľkosti 90x200 cm a prístelka 90x190 cm. Je preto vhodné, aby mladší z dievčat spala na prístelke a staršie na lôžku. Dizajn novej generácie nájdete nielen v kolekcii Twin, ale aj v kolekcii Diva. Sú aj zostavy nábytku pre deti kedy sa postele vyklápajú, úspora miesta v interiéri je tak ešte väčšia. Budeme pre vás prinášať čoraz viac dizajnov, ktoré sa predovšetkým sústredí na malé interiéry a veríme, že pre vás budú inšpiratívne.