Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ďalšie interiéry v čiernom odtieni

V minulom článku sme si predstavili detský nábytok v čiernom odtieni a dnes sa chceme tomuto odtieňu venovať tiež, ale v iných interiéroch. Na našom portále má naozaj tento moderný odtieň široké zastúpenie a verte, že je z čoho vyberať. Necháme vás nahliadnuť do interiéru spální, kde je práve čierna veľmi často používaná, ale aj do kuchyne, kde tento odtieň, nie je zase až tak častým javom.

 

Čierny odtieň nábytku v interiéri spálne

Nábytok v čiernom odtieni, či už pre akýkoľvek interiér sa odporúča predovšetkým tam, kde svieti slniečko prevažnú väčšinu dňa. V tmavých miestnostiach je lepšie voliť odtiene nábytku úplne opačné, ktoré miestnosť práve rozjasnia, zosvetlí. Ale späť k čiernej farbe. V našej ponuke nájdete naozaj široký výber tejto farby a to aj vo vysokom lesku, ktorý je veľmi populárny. Spálňa Black na prvéj fotografii, od francúzskeho výrobcu, ponúka odtieň vysokého čierneho lesku, ale aj čierneho matu v kombinácii s moderným dizajnom. Manželská posteľ je v prevedení lesku, nočné stolíky v čiernom matu a šatníková skriňa, ktorá okrem iného ponúka veľmi veľké úložné priestory a tieto dve čierne farby spája. Zrkadlové priečelí je veľmi praktické, a ak máte malú spálňu, môžete ju šatníkovou skriňou vďaka zrkadiel opticky zväčšiť. Na druhej fotografii, vám predstavíme, spálňu Evo, vo veľmi netradičnom riešení a množstvo úložných priestorov a v odtieni venge.

 

Nábytek do ložnice, kolekce Aalborg      Komoda do ložnice Manchester

 

Francúzsky výrobca prišiel s týmto návrhom riešenia spálne, ako prvý a chcel tak predovšetkým osloviť majiteľov malých bytov, kde sú pôdorysy miestností často, rovnako ako v panelákových bytoch, riešené ako úzky, dlhý priestor. Posteľ vrátane roštu pre matrac, ponúka miesto na spanie v rozmeroch 140x200 cm a preto je vhodná aj pre tých z vás, ktorí žijete "single". K posteli možno v prípade potreby tiež zaobstarať praktickú sadu dvoch zásuviek. Zostava ďalej ponúka vysokú, úzku skriňu jednokrídlovú s policami a zvyšok úložných priestorov zaistí nadstavec nad posteľou. Celú zostavu na našich stránkach ponúkame tiež v samostatných dielach ľubovoľne k výberu, ale aj v ďalších dostupných odtieňoch, vrátane bielej.

 

 

Čierny odtieň nábytku v interiéri kuchyne

Celkový dizajn kuchynských liniek z kolekcie ARLEQUIN, od francúzskeho výrobcu, môžeme zaradiť do kategórie moderných a nadčasových kuchýň. Kolekcia ARLEQUIN, ktorá predstavuje rad kuchyňou vo vysokých leskoch, patrí práve u kuchynských liniek k tým najvyhľadávanejším. Spoločnosť Demeyer, ktorá tieto kuchynské linky ponúka, bola založená vo Francúzsku v roku 1909 pánom Lucienom Demeyer. Od začiatku sa snaží plne adaptovať potrebám trhu, a preto po celý čas menia metódy výroby, používa nové materiály a snaží sa vždy prinášať moderný dizajn. Ale čierna farba v kuchyni? Áno! Kuchynská linka na fotografii, práve v čiernom vysokom lesku, ponúka veľkú skriňu na potraviny, kde je možné ale tiež umiestniť chladničku. Ďalej malú skrinku ako príborník, priestor na sporák a skrinku na celoplošný drez. Horný rad skriniek pamätá na umiestnenie ventilácie. Pri správnom výbere doplnkov, pôsobí táto kuchynská linka veľmi nadčasovo a elegantne.

 

   


Veľmi často, je čierny odtieň kombinovaný úplne proti poľnou farbou, ako je biela. Kombinácia v štýle "black and white" je potom úplne novým, módnym trendom.