Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dánsky štýl jedální

 

Ako ste si už určite všimli, na portále nábytku Aldo, sa začal objavovať ďalší nábytok od popredného dánskeho výrobcu. Francúzsky a holandský nábytok sa na našich stránkach prezentuje už dlhší čas a teraz sme zaradili aj dánskeho výrobcu pre svoju originalitu a dizajn. Dnes Vám predstavíme jedálne, tohto výrobcu, ktoré nás veľmi zaujali.

 

Jedáleň z mahagónového dreva v spojení s ratanom

Prečo práve jedáleň z teakového dreva? Teak patrí medzi najkvalitnejšie dreviny na svete. Teak je tropické drevo, ktoré je ideálne práve pre výrobu stolov, stoličiek a lavíc do jedální. Dánsky nábytok do jedálne, z teakového dreva, dokáže jedinečným spôsobom zvelebiť interiér a čo je hlavné, zachovať si veľmi dlho životnosť. Teakové drevo je nenahraditeľné svojimi vlastnosťami a dodáva pocit tepla, elegancie, vznešenosti a ladnosti všetky vlastnosti sú samozrejme vyvážené cenou a preto teakový nábytok patrí do najvyššej cenovej kategórie. Jedálenská zostava z mahagonu ponúka jedálenský stôl a dve lavice, ktoré si možno naozaj bezo zmien odovzdávať z generácie na generáciu. Sami na nasledujúcej fotografii najlepšie posúdite, ako prírodné materiály s moderným dizajnom môžu presvetliť Váš domov.

 

 

Jedáleň z mahagónového dreva má niečo do seba

Druhé naozaj výberové drevo, je drevo mahagón. Pravý mahagón sa získava zo stromov, ktoré rastú v tropických lesoch strednej a južnej Ameriky. Drevo mahagón sa naozaj považuje za výberové drevo pre svoj exotický vzhľad, nádhernú kresbu a preto sa veľmi hodí najmä na výrobu stolov a stoličiek. Mahagón sa často používa na výrobu luxusného nábytku, pretože je vodeodolné, tak je pre výrobu stolov veľmi praktické. Netradičné riešenie jedálenského setu Halifax TCA, s dvoma taburety, doplnené presklenou vitrínou, ktorý Vám predstavíme na nasledujúcej fotografii, môžete umiestniť ako do malých, tak veľkých interiérov kuchýň a jedální. Dánsky výrobca ponúka na našich stránkach veľmi kvalitný nábytok, ktorý je vyrobený z dreva mahagón, v modernom bielom odtieni, ako je tomu u tejto jedálne.

 

 

Pekne zariadená jedáleň vždy každého poteší, pretože posedenie s rodinou a priateľmi je potom veľmi príjemné. Dánsky výrobca je vo svete designu špička, s dlhoročnou tradíciou a jeho nábytok nás vždy niečím zaujme.