Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Dekorácia z masívu, úložný box Vine bottle dark

Výrobca: Hannah home - TOP-S
Kód: AGD00150-2022
  • rám z masívneho dreva
  • predná strana 100% plexisklo (hrúbka 2mm)
  • zadná strana 100% MDF doska ( hrúbka 3mm)
  • zadná strana boxu s využitím pokladničky na drobné mince

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
47,57 €
38,06 €
-20%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 47,57 €

Parametre produktu

Výška (cm): 22 cm
Šírka (cm): 22 cm
Hľbka: 6 cm
Farba: hnedá
Materiál: drevo
Spôsob dodania: v jednom diele
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov

Elegantná dekorácia z dreva, pokladnička na drobné mince

Hľadáte netradičný, štýlový darček? Alebo vám ešte nejaké dekorácie doma chýbajú a chcete interiér nejakou drobnosťou doplniť? Predstavujeme vám dekoráciu v podobe dreveného boxu s motívom fľaše vína, ktorá pôsobi komicky, ale zároveň elegantne. A veľké prekvapenie, zadná strana boxu môže byť využívaná, ako pokladnička na mince. 

Páči sa nám rustikálne spracovanie vďaka masívnemu drevu aj nápad s pokladničkou. Či využijete túto elegantnú dekoráciu v obývacej izbe, alebo kuchyni, už necháme na vás. Ale veríme, že sme vám priniesli aspoň inšpiráciu pre príjemný darček.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov, určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku a dekorácií, sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Vyberajte nábytok s láskou tak, ako my ho s láskou, pre vás hľadáme po celom svete.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte