Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dekorácie a bytové doplnky do detskej izby

Chystáte sa zariadiť detskú izbu? Staráte sa nad výberom vhodného detského nábytku? Zariadiť detskú izbu tak, aby boli vaše deti spokojné, to však nie je len nábytok. Sú to tiež bytové doplnky, napríklad ako správna voľba osvetlenia a pod. Nezabúdajme tiež, že bytovým doplnkom je aj obliečky na posteľ, ktoré by malo byť kvalitné a súčasne tiež môžete kúpiť také, ktoré môže korešpondovať s ostatným vybavením interiéru. Výrobca značkového nábytku New Joy sa sedemročnú zárukou predstavuje vždy ku každej kolekcii tiež detské doplnky a dekorácie, ktoré ladia s dizajnom daného nábytku. Sú stropné svetlo, stolové lampy, obliečky, ale napríklad aj koberce. Vo vašom interiéri detskej izby sa tak všetko môže spojiť v harmonický celok. Ale tieto doplnky môžete kúpiť aj samostatne. A my vám dnes chceme predstaviť naozaj veľmi originálny design týchto doplnkov.

 

 

Bytové doplnky do detskej izby pre dievča

Medzi najobľúbenejšie bytové doplnky z našej ponuky patrí osvetlenie do detskej izby. Či už stolná lampa či stropné osvetlenie, dizajn je naozaj nádherný. Môžeme povedať veľmi romantický a elegantný. A správna voľba osvetlenia môže byť naozaj pomyselnou čerešničkou nie na torte, ale detskej izby. Výrobca ponúka aj identický dizajn ako pre stropné osvetlenie, tak pre stolové lampy, všetko bude opäť veľmi príjemne ladiť.

 

Dětská postel Tobo pro holku   Dětská postel Amori s nebesy

 

Sami môžete na niekoľkých príkladoch osvetlenia posúdiť dizajn, ktorý výrobca pre vybavenie detskej izby holky ponúka. Osvetlenie neurazí ani školáčku, ani študentku, je veľmi elegantná. Páči sa nám naopak, že nie je použitý až príliš detský dizajn, aj keď aj taký v ponuke osvetlenie nájdete, ale je určené pre vybavenie izby ešte bábätka. Okrem osvetlenia, ako sme spomenuli už v úvode, výrobca ponúka aj obliečky, ktoré nielen že ladia s nábytkom, ale aj s osvetlením.

Obliečky sú netradičné pre náš trh. V cene obliečky zaobstaráte vankúš veľký, ktorý je snímateľný a malý dekoratívne vankúšik. Prikrývka nie je snímateľná, môžete ju vyprať tak ako je, kvalitná látka časté pranie umožňuje. Materiál je veľmi príjemný. Ponuka obliečok je veľmi široká a môžete si vybrať adekvátne k danému zariadenie detskej izby. A určite vás bude zaujímať, ako potom vyzerá taký dotiahnutý do najmenšieho detailu návrh interiéru, v tomto prípade detskej izby pre dievča, dospievajúci slečnu. Áno, nádherne.

 

Dětský pokoj Alika pro holku

 

Na návrhu interiéru detskej izby je stolná lampa, stropné osvetlenie, k tomu korešponduje obliečky a aj koberec pred postelí. Do detskej izby vybaveného nábytkom z kolekcie Laura môžete zaobstarať baldachýn nad posteľ, ale aj potrebné veľmi elegantný, čalúnenú stoličku pri písacom stole. To všetko okrem nábytku je v ponuke k dispozícii. Ako celok jedným slovom harmónie.

 

Bytové doplnky do detskej izby pre chlapca

Úplne identickú ponuku doplnkov predstavuje výrobca aj pre vybavenie detskej izby chalana, samozrejme za použitia odlišného, chlapčenského dizajnu a odtieňov. Ale aj do izby školáka či študenta môžete zaobstarať obliečky, stolnú lampu, stropné osvetlenie, alebo koberec. Pravdou je, že do detskej izby chlapca sa všeobecne vyhotovuje menej dekorácií a doplnkov, ako pre dievčatá, ktoré sú predsa len väčšie parádnice.

 

Dětská postel Tobo s doplňky pro kluka   Dětská postel pro kluka s kolekce

 

Ak chcete, aby aj detská izba chlapca mala nejaký štýl, tému, potom možno zariadiť práve dekoráciami a doplnkami. A osvetlenie aj keď je zaradené do doplnkov, je v detskej izbe veľmi dôležité. Lampička na čítanie a stropné osvetlenie by rozhodne nemali chýbať. Aj pre chlapcov je adekvátne k danému dizajnu nábytku k dispozícii obliečky, ktoré opäť ladia aj s osvetlením, kobercom či nábytkom.

 

Dětský pokoj z kolekce Bo7 pro dva kluky

Dnes sme vám predstavili iba zlomok toho, čím sa dá vylepšiť a v mnohých prípadoch zjednotiť interiér detskej izby. Príjemné na týchto doplnkoch ktoré môžu úplne zmeniť charakter izby je, že sú lacné. sú to predsa len drobnosti, doplnky, ktoré však a to nezabudnite, môžu tvoriť celok. A so správnym výberom vašich doplnkov vám radi pomôžeme aj keď máte napríklad už existujúce detská izba zariadený, ale chýba vám doň pomyselná harmónie.