Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Deti majú rady farebný nábytok

Ak sa práve rozhodujete ako zariadiť svojim deťom detskú izbu, skúste viac vnímať aj ich vkus a uvedomte si, že to bude ich kráľovstvo nie vaše. My dospelí sa určite viac prikláňame ku striedmejším, menej výrazným odtieňom, ale u detí je tomu naopak. A čo je nové vo svete "farebného nábytku" na nábytku Aldo?

 

Podarilo sa nám do našej ponuky zaradiť opäť veľmi unikátny dizajn pre vybavenie detskej izby, tentokrát od belgického výrobcu. Ten pre návrhy detských postelí používa celý rad pastelových farieb, od sýto modrej až po oranžovú či ružovú. Dizajn nových kolekcií detského nábytku však prekvapí celou radou ďalších prvkov, keď niektoré z nich samozrejme tiež ovplyvňujú bezpečnosť detí v detskej izbe.

 

 

Detská posteľ v niekoľkých odtieňoch

Každej detskej posteli, ktorá je takzvane vyvýšená, výrobca pridelil bezpečnostný zábranu zabraňujúce pádu dieťaťa s výšky. Zábrana je aj po umiestnení matraca stále dostatočne vysoká. A každú posteľ si tiež môžete vybrať zo siedmich pastelových odtieňov.

 

Patrová postel Matt pink    Dětská postel Chic blue

 

Ale ponuka postelí ponúka tiež zaguľatenie hrán, prvok na ktorý sa tak často pýtate. Posteľ je teda naozaj bezpečná ak vezmeme do úvahy navyše zdravotnú nezávadnosť. Výber odtieňov je veľmi lákavý a v identickom prevedení je možné k posteli vybrať napríklad šatníková skriňa alebo ak máte dve deti ďalšiu posteľ rozdielneho dizajnu. Môžete tiež zvoliť pre dve deti poschodovú posteľ, ktorá je v ponuke na výber tiež v niekoľkých dostupných odtieňoch.

 

    

 

A ani tu nechýbajú zaoblené hrany a zábrana pozdĺž celého obvodu horného lôžka. Belgický výrobca používa veľmi kvalitné mdf dosku, ktorá dosahuje hrúbky až 36 mm, predovšetkým potom pre nosnú konštrukciu každej z postelí. Ponuku designov len pre samotné detské postele je veľmi široká a vždy daný dizajn k dispozícii na výber z niekoľkých odtieňov. Na stránkach nábytok Aldo potom k daným posteliam nájdete aj vhodné doplnky, farebne zladených s posteľami.

 

 

Klasická detská posteľ

Ak belgický výrobca ponúka klasickú nižšiu posteľ, tu už zábrana nie je. Ale aj také postele pre deti si zachovali zaoblené hrany a možný výber z ponuky odtieňov. Podstatou všetkých designov detských postelí a to, na čo výrobca kladie dôraz, je maximálne využitie dizajnu postele v interiéri detskej izby. Snáď u žiadnej z uvedených posteľou nechýba úložný priestor, v mnohých prípadoch v podobe niekoľkých šuplíkov.

 

     

 

Dnes sme vám predstavili len malý zlomok ponuky belgického výrobcu, konkrétne farebné detské postele najrôznejších dizajnov z kolekcie Bonny, ktoré možno vyberať vždy z mnohých odtieňov. Ak nie ste priaznivcami príliš pestrofarebného izby a radšej dávate prednosť prírodným odtieňom, ani tu nie je problém vo výbere. Ale o detskom nábytku v prírodnom prevedení zase v niektorom z budúcich článkov.