Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Deťom detskú izbu z dreva borovice

Dnes vám chceme predstaviť nové návrhy detských izieb z masívu od belgického výrobcu. Materiálom na ich výrobu sa samozrejme stal masív, konkrétne drevo borovice s povrchovou úpravou vodou riediteľným lakom v mate. Lak, ktorý zachováva viditeľnú štruktúru dreva a jeho zdravotnú nezávadnosť. Faktory, kvôli ktorých predsa detské izby z masívu kupujeme, aby naše ratolesti vyrastali v zdravotne nezávadnom, ekologickom prostredí. Tohtoročná ponuka určite stojí za inšpiráciu. Nielen že ponúka tradičný, štýlový dizajn, ale dané diely nábytku sú doplnené veľmi praktickými, modernými prvkami.

 

 

Detské izby s poschodovou posteľou

Belgický výrobca prináša úplne nový, veľmi unikátny, možno môžeme povedať aj netradičný šedý odtieň pre detský nábytok z dreva borovice. Šedý odtieň vytvára úplne iný dojem, iný dizajn z poschodovej postele z dreva borovice. Na nás pôsobí celkom určite veľmi moderne a vkusne. Navyše, poschodová posteľ je veľmi variabilná a vďaka možnosti rozloženia na dve samostatné lôžka, je možné túto poschodovú posteľ využívať aj v čase, keď sú deti už väčšie a nechcú spať v poschodovej posteli. A verte nám, že toto obdobie nastane, každý bude chcieť svoje súkromie. Rovnako môžete umiestniť schodíky na ľavú aj pravú stranu. Skrátka poschodová posteľ, ktorá sa dokáže prispôsobiť vašim požiadavkám.

 

     

 

Drevo borovice je veľmi kvalitné, hrúbka dosiek a teda nosnej konštrukcie 3,5 cm, rozmer hranolov 7 x 7 cm. Drevo je riadne vysušené a kvalitné, bez hrčí a kazov a tak nedochádza ani po rokoch k jeho deformácii. Poschodová posteľ v šedom, bielom, alebo prírodnom odtieni patrí rozhodne k veľmi elegantným. 

 

Detská izba pre zábavu


Jednou z mnohých možností je detská posteľ Oliver, ktorú ponúka belgický výrobca. Detská posteľ v nádhernom, prírodnom tóne, detská posteľ z kvalitného dreva borovice, bez kazov a hrčí. Belgický výrobca detského nábytku predovšetkým na výrobu uprednostňuje masív ako taký a používa pre drevá tri odtiene. Prírodné, ktorý prostredníctvom detskej postele Oliver ponúkame teraz, transparentný biely a svetlo šedý. Detské postele z masívu si teda môžete vybrať v týchto troch veľmi trendy odtieňoch.

 

 

Detská posteľ Oliver sa nám ako skrýša, bunker, skrátka ako posteľ pre zábavu páči z ponuky všetkých podobných najviac. Dieťa sa môže schovať tak, že ho skutočne nenájdete. A presne tento moment všetky deti v určitom veku bavia. A vykuknúť na vás predsa môžu cez okienko. Rozhodne vám garantujeme, že v skrýši bude chcieť tiež niekedy prespávať a tak nie je na škodu nejaké spanie vymyslieť. Máte doma psíka? Ideálna búdka aj pre neho, kde bude mať po celú noc pokojný spánok vášho dieťaťa pod kontrolou. Ale to už sme sa nechali uniesť možno moc, späť k praktickým záležitostiam. Priestor pod posteľou je pre vás ako pre rodičov praktický napríklad na umiestnenie hračiek, alebo iných predmetov, keď ich nechcete mať rozhádzané po izbe. Detská posteľ je veľmi kvalitná, pevná, je naozaj "masívna" kedy predovšetkým sila materiálu je taká, ako pri nábytku z dreva má byť. Za nás určite pomyselná jednotka s hviezdičkou.