Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Posvieťte si na útulný domov. Vyberte si z originálnych svietidiel, ktoré dajú vašim domovom tú správnu iskru.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Deťom detskú izbu z dreva borovice

Drevo má svoju neodmysliteľnú atmosféru. Pôsobí pozitívne na psychiku každého z nás. Preto práve detské izby vyrobené z dreva, patrí k tak obľúbenému druhu nábytku. Predovšetkým deti by mali vyrastať v zdravotne nezávadnom prostredí a doma by sa mali cítiť predovšetkým príjemne. Detská izba je potom to "ich" súkromné ??kráľovstvo. Dnes vám chceme predstaviť nové návrhy detských izieb z masívu od nemeckého výrobcu. Materiálom na ich výrobu sa samozrejme stal masív, konkrétne drevo borovice s povrchovou úpravou vodou riediteľným lakom v matu. Lak, ktorý zachováva viditeľnú štruktúru dreva a jeho zdravotnú nezávadnosť. Faktory, kvôli ktorých predsa detské izby z masívu kupujeme, aby naše ratolesti vyrastali v zdravotne nezávadnom, ekologickom prostredí. Tohtoročná ponuka určite stojí za inšpiráciu. Nielen že ponúka tradičné, štýlový dizajn, ale dané diely nábytku sú doplnené veľmi praktickými, modernými prvkami.

 

 

Detská izba Julia-Marinella

 

 

Detská posteľ s miestom na spanie pre 2 deti vďaka prístelke, bez obmedzenia úložných priestorov. Tie sú v podobe sady 3 šuplíkov medzi horným lôžkom a prístelkou. Písací stôl ponúka možnosť nastavenia výšky pracovnej plochy, ale tiež možnosť nastavenia jej uhla. Kontajner na kolieskach môže byť veľmi ľahko premiestnený kdekoľvek v miestnosti a navyšuje samozrejme úložné priestory písacieho stola. Detská stolička zelenej farby, taktiež s možným nastavením výšky, sedadla. V neposlednom rade je tu šatníková skriňa, ktorá by v detskej izbe nemala chýbať. Detská izba Julie-Marinella ponúka všetko, čo vaše dieťa potrebuje.

 

 

Detská izba Julia-Laura

 

 

Obdobná varianta, ale so zmenou dizajnu postele. Posteľ Laura tiež ponúka miesto na spanie 2 deťom a tak ako pri prvej zostave, v cene postele už uvedený rošt. Detská izba Julie-Laura ako ďalší spôsob zdravotne nezávadného riešenia interiéru.Iste nám dáte za pravdu, že práve pre deti sa oplatí zariadiť detskú izbu ekologicky. Zdravotne nezávadné bývanie, navyše v príjemnom drevu, ktoré samo o sebe má svoje čaro. Na nábytku Aldo nájdete bezpočet najrôznejších návrhov, ale tiéto zostavy sa nám páči. Posteľ s možnosťou miesta na spanie pre 2 deti a veľmi praktický písací stôl, ktorý možným nastavením pamätá na zdravé držanie chrbtice pri písaní úloh. A to všetko s dopravou zdarma po celej republike.

Novinky do schránky

Zasielame iba 2x mesačne.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.