Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba - design pre deti

Dnes si dovolíme vám predstaviť v kategórii novinky o nábytku, detské izby od výrobcu francúzskeho výrobcu. Nábytok Aldo zaradil tieto detské izby pre ich nevšedný design, ktorý z časti zaisťujú určite odtiene, ale hlave pre ich vysokú kvalitu. Tieto detské izby zaistia vašim deťom veľmi príjemné prostredie a všetko, čo by mali pre svoje potreby mať.

 

Sestava nábytku pro dvě děti, Kwai  

 

Detská izba pre chlapcov pre zábavu predovšetkým

Vlastne sa čudujeme, že s takýmto nápadom už neprišiel niekto skôr. Konečne zasiahla aj do návrhov detských izieb otázka, čo s chlapcami, ktorí neposedia a my si myslíme, že nápad je to báječný. Samozrejme, že autorom designu nie je nikto iný, než toľko na Nábytok Aldo obľúbený belgický aj francúzsky výrobca. Áno, hovoríme o posteliach pre deti nielen na spanie, ale aj pre zábavu, na hranie. Malí chlapci sa budú cítiť vo svojom kráľovstve určite veľmi príjemne. Navyše detská izba je funkčná, ponúka množstvo samostatných, praktických dielov.

 

Dětská postel Tobo    Dětská postel Pino Space

 

Výrobcovia kladú dôraz na kvalitu a originálny dizajn, ale to je zrejmé už z ilustračnej fotografie. Sú tu dodržané všetky aspekty odporúčané odborníkmi na bývanie pre zariadenie detskej izby.

 

Detská izba pre dievčatá

Pre dospievajúce dievča je kolekcia nábytku od francúzskeho výrobcu veľmi vhodným riešením interiéru. Elegantný dizajn, ale aj odtiene ružovej a bielej, ktoré ako celok pôsobia veľmi harmonicky. Detská izba zostavená z dostupných dielov kolekcie je tiež veľmi praktická, uveďme napríklad písací stôl s regálom, alebo netradičný dizajn šatníkovej skrine, ktorá môže slúžiť nielen na uloženie šatstva. Diely si môžete vybrať samostatne, návrh detskej izby je tak možné zostaviť podľa vašich dispozícií miestnosti určenej pre zariadenie detskej izby. Z kolekcie detského nábytku sa určite nemusíte báť kombinácie odtieňa. Sami môžete posúdiť, že aj pre deti je veľmi vhodný a vyzerá naviac originálne a elegantne.

 

Dětský pokoj Biotiful    Dětský pokoj Amori

 

A ako správne zostaviť detskú izbu pre dievča? Ale aj pre chlapca? Začnime tým najdôležitejším a to je detská posteľ. Pokiaľ disponujete nie príliš veľkým miestom pre vybavenie detskej izby, určite odporúčame šuplík pod posteľ. Do neho môžete uložiť množstvo vecí, pretože kopíruje celý obvod postele. Posteľ v ponuke kolekcie v cene už s roštom. Miesto na spanie a samozrejme aj vlastný rozmer pre matrac 90x200 cm. Pamätáte tiež na to, že bez kvalitného matraca to nejde. Preto predovšetkým pri výbere matraca pre deti, dbajte na kvalitu.

 

    

 

Medzi ďalšie diely, ktoré môžete zaobstarať sú vlastne klasické. Písací stôl, ten by v detskej izbe určite nemal chýbať, šuplíková komoda, nočný stolík. Sú to síce klasické diely do detskej izby, ale naozaj s netradičným designom, ktorý predovšetkým myslí na praktické využitie v danom interiéri. K písaciemu stolu je dodaný regál a nadstavec, ponúka sa tak opäť riešenie malých interiérov, skriňa s regálom na kozmetiku potom mladé dievčatá oslovia celkom iste.

 

Dětský pokoj Bo7

 

Francúzsky výrobca nás opäť prekvapil dômyselným dizajnom. Kolekcia detského nábytku týchto výrobcov, to je dizajn, po ktorom vaše dospievajúce slečny budú túžiť. Nechajte sa inšpirovať francúzskou eleganciou pre zariadenie detskej izby.