Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba = detská postieľka

O multifunkčných postieľkach, francúzskeho výrobcu, bolo povedané už veľa. My Vám dnes predstavíme z noviniek o nábytku, detské izby, z ktorých možno tiež poskladať detskú postieľku. Či už zaobstaráte Vášmu dieťaťu postieľku, alebo detskú izbu, vyjde to narovnako.

Detská postieľka-izba Seringa P44.605

 

Netradičné a praktické

Detská postieľka Seringa, na prvéj fotografii, je jednou z tých, z ktorých sa dá poskladať práve detská izba. Iste nám dáte za pravdu, že systém detskej postieľky Seringa, je veľmi netradičný a predovšetkým praktický. Jedná sa o originálny design, ktorý Vám ušetrí peniaze minimálne za jednú detskú izbu! Ako môže detská izba Seringa vyzerať po rozložení postieľky, Vám predstavíme na nasledujúcej fotografii. Tento multifunkčný nábytok, kde patrí kolekcia detského nábytku Seringa od francúzskeho výrobcu, môže ušetriť nielen miesto na detskej izbe, ale ako sme sa už zmienili, aj finančné prostriedky. Kolekcia detského nábytku ponúka možnosť rozloženia dielov na detskú izbu, alebo možnosť zloženia všetkých dielov do detskej postieľky. Veľkým plusom u kolekcie detského nábytku Seringa, je fakt, že patrí k veľmi kvalitným. Je vybavená niekoľkými akostnými certifikáty, o čom svedčí i zakončenie pomocou ABS hrán, ale kolekcia tiež patrí pod známu značku nábytku Gami. Vďaka vysokej kvalite nábytku je tiež umožnené jeho ľahké rozkladanie a skladanie. Použitým materiálom je mdf doska, veľmi praktická na údržbu. Celá kolekcia Seringa je v príjemnom bielo-béžovom odtieni a preto sa hodí pre zariadenie detskej izby ako pre dievčatá, tak pre chlapcov.

Detská izba Seringa P44.605

 

Niekoľko využitia

Ďalší z rady multifunkčného nábytku pre zariadenie interiéru detskej izby, je detská izba Maxime. Multifunkčný nábytok Maxime, môže byť využitý hneď niekoľkými spôsobmi. Ak už máte študenta, na strednej škole, môžete jeho bývalú izbu zložiť do postieľky pre druhé malé dieťa a mu dokúpiť v rovnakom odtieni klasickú posteľ. Ale tiež ak čakáte prvé dieťa, kolekcia Maxime, Vás zbaví starostí, kam s detskou postieľkou, až bábätko odrastie, postieľku jednoducho rozložíte na krásnu, funkčnú detskú izbu a nemusíte nič viac robiť. Ak pozabudne tak veľkú výhodu, ktorou je bezpochyby možnosť rozloženia postieľky na detskú izbu, alebo naopak, potom ďalšími, povedzme plusy sú oblé hrany zakončenie pomocou ABS hrán hŕbu úložných priestorov po ruke, ocenia predovšetkým mamičky, prebaľovací pult pevný v príjemne umiestnené výške a dizajn, ktorý Vás určite osloví. Samozrejmosťou je tiež regulovateľný rošt a posuvné bočnice. Materiálom je mdf doska, nenáročná na údržbu. V neposlednom rade, francúzsky výrobca ponúka i k tejto kolekcii Maxime, tiež certifikát kvality platný v Európskej únii. Celá kolekcia je v príjemnom bielo-šedom prevedení.

Detská izba Maxime P24 junior

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.