Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba = detská postieľka

O multifunkčných postieľkach, francúzskeho výrobcu, bolo povedané už veľa. My Vám dnes predstavíme z noviniek o nábytku, detské izby, z ktorých možno tiež poskladať detskú postieľku. Či už zaobstaráte Vášmu dieťaťu postieľku, alebo detskú izbu, vyjde to narovnako.

 

Netradičné a praktické

Začnete tým, že si zaobstaráte kompaktnú postieľku pre bábätko s rozmerom miesta na spanie o veľkosti 70x140 cm. Z druhej strany postieľky je príjemné "sofa", kde si mamička môže s bábätkom sadnúť napríklad pri nočnom dojčení, kde si môže otec sadnúť, keď sa s bábätkom hrá. Až vaše bábätko postieľke odrastie, môžete jednoduchou premenou získať klasickú detskú posteľ až do dospelosti dieťaťa pre matrac o veľkosti 90x200 cm a hlbokými šuplíkmi v sade a navyše ešte získate písací stôl.

 

     

 

Zaobstaraním postieľky tak máte postarané až do dospelosti, nemusíte postieľku ani likvidovať, alebo niekam ponúkať na bazáre, skrátka máte postarané na naozaj dlhú dobu. A keby vám predsa len do izby niečo chýbalo, v kolekcii Celeste zaobstaráte ďalší nábytok v identickom dizajne ako veľká šatníková skriňa, alebo komoda so šuplíkmi. Áno, obstarávacia cena je síce vysoká, ale s ubiehajúcimi rokmi sa vám vráti v podobe úspory za nábytok, ktorý nebudete musieť už kupovať.

 

Niekoľko využití detskej postieľky

Ďalší z radu multifunkčného nábytku pre zariadenie interiéru detskej izby, je detská izba Maxime. Multifunkčný nábytok Maxime, môže byť využitý hneď niekoľkými spôsobmi. Pokiaľ už máte napríklad študenta, na strednej škole, môžete jeho bývalú izbu zložiť do postieľky pre druhé malé dieťa a mu dokúpiť v rovnakom odtieni klasickú posteľ. Ale aj pokiaľ čakáte prvé dieťa, kolekcia Maxime, Vás zbaví starostí, kam s detskou postieľkou, až bábätko odrastie, postieľku jednoducho rozložíte na krásnu, funkčnú detskú izbu a nemusíte nič viac kupovať. Ak zabudneme tak veľkú výhodu, ktorou je bezpochyby možnosť rozloženia postieľky na detskú izbu, alebo naopak, potom ďalšími, povedzme plusy sú oblé hrany, zakončenie pomocou ABS hrán, množstvo úložných priestorov po ruke, ocenia predovšetkým mamičky, prebaľovací pult pevný v príjemne umiestnenej výške a design, ktorý Vás určite osloví. Samozrejmosťou je aj regulovateľný rošt a posuvná bočnica. Materiálom je mdf doska, nenáročná na údržbu. V neposlednom rade, francúzsky výrobca ponúka aj k tejto kolekcii Maxime, aj certifikát kvality platný v Európskej únii. Celá kolekcia je v príjemnom bielo-šedom prevedení.

 

   

 

Do kategórie detských izieb pre najmenších sme samozrejme zaradili izby pre bábätká. Ale v tejto kategórii nájdete detské izby pre bábätká v danej téme, alebo niečím netradičné. Môžete tu nájsť napríklad zostavu v námorníckom štýle pre bábätko chlapčeka, alebo zostavu v štýle Safari pre dievčatká aj chlapčeka. Veľa detských izieb sa vám bude zdať na prvý pohľad cenovo náročnejších, ale zdanie klame. Vo väčšine prípadov je možné detské postieľky z týchto zostáv rozložiť a využívať napríklad až do pätnástich rokov. Alebo respektíve do doby, kedy príliš detské motívy budú vášmu dieťaťu skôr už na obtiaž. Ponuka je veľmi rôznorodá.