Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba ekologicky

Snáď najviac by sme mali dbať na zdravotnú nezávadnosť nábytku a bytových doplnkov práve u detí, teda pri zariaďovaní interiéru v detskej izbe. Našťastie ponuka ekologického nábytku a ekologických hračiek je veľmi široká v dnešnej dobe a taktiež Nábytok Aldo kladie na zdravotnú nezávadnosť veľký dôraz. V dnešnom rozprávaní by sme Vás chceli upozorniť na výstavu, kde ekologický detský nábytok budeme predstavovať a taktiež Vám vlastne predstaviť produkty, ktoré na našom stánku nájdete.

 

Nábytok Aldo - výstava "Ostravský veľler hračiek"

od 27.10. do 30.10. 2011 vždy v čase od 10 do 18 hodín na výstavisku Čierna lúka!

 

Srdečne Vás všetkých pozývame na pozeranie expozície

 

Detská izba - niečo pre dievčatá i chlapcov

Do ekologického nábytku však samozrejme radíme aj detské izby z masívu, ktorých ponuku na portáli Nábytok Aldo predstavuje nemecký výrobca. Nábytok z dreva, nech už akéhokoľvek je predovšetkým ekologický. Ale možno by ste sa divili, čo ďalšie takýto nábytok môže ponúknuť.

 

Dětská postel Oliver    Dětská postel Pino

 

Drevo, ako materiál, v prípade ponuky nemeckého výrobcu sa jedná predovšetkým o drevo borovice, má aj relaxačné účinky. Kúsok prírody v pretechnizovanej dobe určite nie je na škodu. Rovnako design patrí k úplne odlišným, ktorý tiež prispieva k určitej harmónii. V ponuke detských izieb z masívu, ktoré u nás nájdete, je však príjemné to, že aj pri zachovaní povestného štýlového designu, sú diely veľmi praktické a funkčné. Možno vás prekvapí množstvo úložných priestorov pri posteliach, alebo prevedení písacích stolov. Ale sami skúste porovnať rozdiely designov medzi štýlovým a moderným zariadením interiéru v detskej izbe.

Veríme, že v skutočnosti, na Ostravskom výstavisku sa Vám ekologické produkty do detskej izby budú páčiť oveľa viac. Srdečne Vás pozývame, naši predajcovia sa Vám budú snažiť v maximálnej miere venovať.