Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba Hubi

V dnešnom článku vám chceme predstaviť niektoré možnosti, ktoré ponúka francúzsky výrobca detského nábytku na našich stránkach. Zameriavame sa však nielen na dizajn, ale aj farebné spracovanie, ktoré je predovšetkým v detskej izbe veľmi dôležité. Interiér detskej izby by určite nemal byť fádny, jednofarebný, ale daná miestnosť by mala pôsobiť veselo. Preto práve pri detskom nábytku nájdete toľko rôznych odtieňov.

 

Niečo pre chlapcov, detská posteľ snov

Tématika a tiež samozrejme farebné ladenie detského nábytku pre chlapcov a detského nábytku pre dievčatá sa veľmi líšia. Kolekcia výrobca odlišuje práve pomocou zvolených odtieňov, ktoré nemusia nutne byť len prvoplánovo ružová a pre chlapcov modrá. Pestrosť je veľmi dôležitá, v príjemných farbách sa deti cítia dobre.

 

 

 

Na druhej fotografii využil výrobca viac striedmych odtieňov. A ak predsa len v chlapčenskej detskej izbe potrebujete mať modrý odtieň, prečo ho nepoužiť ako odtieň steny. Výmaľba stien v detskej izbe dokáže taktiež veľmi spríjemniť interiér. A v dnešnej dobe si môžete kvalitnú farbu na stenu vybrať snáď zo všetkých rôznych odtieňov.

 

Niečo pre dievčatá, detská posteľ v ružovom

Medzi stále najpopulárnejšie odtiene pre malé aj väčšie slečny patrí ružová a biela. Tieto odtiene naozaj vedú a detský nábytok pre dievčatá v bielom, alebo ružovom prevedení má na našich stránkach naozaj široké zastúpenie. Vybrať si môžete design pre menšie aj väčšie slečny. A opäť aj tu hrajú odtiene veľkú rolu. Obľúbené sú aj zostavy, ktoré v sebe spájajú oba odtiene, bielu aj ružovú.

 

 

 

Na našich stránkach si každú kolekciu detského nábytku môžete vybrať z ponuky samostatných dielov a detské postele patria k najčastejšie kupovaným. Áno, je to logické, bez postele sa nezaobídeme. A komodu, skriňu, alebo police je možné vždy časom dokúpiť. Pokiaľ sa rozhodnete pre obstaranie postele práve u nás, tak vždy ju zaobstaráte už s roštom v cene a s dopravou zadarmo po celej republike.