Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba inšpirácia, ako zabezpečiť miesto na hranie

Premýšľate s blížiacim sa ďalším školským rokom, ako svojim deťom zaistiť dokonalú detskú izbu? Čo je vlastne v ich kráľovstve to najdôležitejšie? Ako zaistiť všetko tak, aby bola detská izba na hranie? O tom všetkom sa dnes budeme rozprávať. A nielen o dizajne samotnom, pretože v kráľovstve detí musíme myslieť pri riešení, či výbere detského nábytku, naozaj na množstvo vecí. Ako všetko skĺbiť dohromady do jedného dokonalého priestoru, kde sa deti budú cítiť šťastne a kde rady budú tráviť aj svoj voľný čas, napríklad keď je vonku zlé počasie a od rána prší? Na čo všetko pamätať, než vyberiete naozaj správny a plne funkčný nábytok, ktorý pokryje aj na malom priestore všetky detské potreby a priania?

Áno, je to strašné množstvo potrebných vecí, ktoré treba v izbe zariadiť a tak dnes sa budeme venovať hlavne skutočným realizáciám, detská izba inšpirácia pre vás, z našich vlastných návrhov naozaj zostaveného nábytku a nie vizualizácií v programe. Pretože dokonalú detskú izbu v nereálnom svete nenájdete. Pred zaobstaraním akéhokoľvek kúska nábytku, si predovšetkým vyberte spoľahlivého predajcu s dlhoročnými skúsenosťami a vysokým hodnotením ostatných zákazníkov, ktorí už skúsenosť s nákupom a kvalitou nábytku majú. Na prvú dobrú je to v podstate najdôležitejší krok.Detskú izbu na hranie zaistíte predovšetkým riešením miesta na spanie

Veríme, že všetci rodičia už majú tú znalosť, že detská posteľ dokáže ušetriť najviac miesta v izbe detí. Ale nie je naozaj tak jednoduché, v dnešnej ponuke vybrať, predovšetkým s ohľadom na kvalitu a spracovanie. Bohužiaľ v mnohých prípadoch, alebo u mnohých predajcov, ktorí sú na trhu vždy len na krátky čas, je predstavovaný design, ktorý na fotografii pôsobí úchvatne a elegantne, má však v skutočnosti po zostavení u vás doma, skutočne k fotografii ďaleko. Aj preto sme hneď v úvode zmienili, že veľkou podstatou pri výbere detského nábytku, ale aj nábytku všeobecne, je predovšetkým výber spoľahlivého predajcu, o ktorého sa môžete oprieť aj v prípade vybavenia reklamácie. Ak ste si teda predajcu overili a vybrali, poďme sa bližšie pozrieť, čo je na poli designu detskej postele nové. Detská izba inšpirácia pre jedno dieťa

Najčastejšie práve toto riešenie miesta na spanie kupujeme do detskej izby pre jedno dieťa v prípade, že musíme šetriť miestom. Áno, aj rodičia čo i len jedného dieťaťa a nie niekoľkých detí, môžu zápasiť pri zariaďovaní detskej izby s nedostatkom miesta. Ako ideálne riešenie je rozhodne multifunkčná detská posteľ, alebo tiež sa používa označenie vyvýšená posteľ, ktorá vlastným dizajnom využíva priestor pod lôžkom na ďalšie potreby. Najčastejšie je to potom umiestnenie písacieho stola a nejakých úložných priestorov. Vďaka tomu, že sú ďalšie „kúsky“ nábytku umiestnené pod lôžkom, je možné ušetriť najviac miesta v miestnosti, ktorú pre vybavenie izby vašej ratolesti máte k dispozícii.

   

Na ilustračných fotografiách sami môžete posúdiť využitie a hlavne prínos multifunkčnej detskej postele. Fotografie s deťmi z reálne zostaveného nábytku vám dá nielen lepšiu predstavu o tom, či je práve toto riešenie miesta na spanie vhodné aj pre vaše dieťa, ale získate aj väčšiu predstavu o vlastných rozmeroch, nehovoriac o kvalite nábytku, ktorá je na fotografii zostaveného nábytku vlastne istotou pre vás.

Tieto riešenia sa primárne sústredia dvoma smermi a to postele s písacím stolom a postele s úložným priestorom, alebo, ako je uvedené na druhej fotografii, kedy sa návrh maximálne sústredí na také úložné priestory, ktoré dokážu nahradiť veľkú šatníkovú skriňu. Vy sami, ako rodičia potom máte možnosť výberu podľa dispozícií izby, či radšej dáte prednosť úspore miesta za písací stôl, alebo za šatníkovú skriňu, ktoré tak v miestnosti vďaka multifunkčnému dizajnu postele, nebudete musieť kupovať. Ponuka unikátnych designov je naozaj veľmi široká, mohli by sme sa ešte rozhovoriť o obľúbenej detskej posteli s prístelkou, ale bohužiaľ nie je v našich silách ani všetky možnosti úsporného riešenia miesta na spanie v našom rozprávaní spomenúť. 

Detská izba inšpirácia pre dve deti

Ako predajcovia nábytku, ale aj spoločnosť, ktorá sa venuje realizáciám návrhov detských izieb, rovnako, ako návrhom vlastných designov, vždy každý rok s netrpezlivosťou čakáme, s čím naši obchodní partneri, ktorých produkty exkluzívne predstavujeme prostredníctvom našich stránok, v nových kolekciách detského nábytku prídu. Predovšetkým potom, ak hovoríme o dizajne určenom na vybavenie detskej izby dvoch detí. V našom nie tak dávnom rozprávaní, sme si niekoľko nových trendov zo sveta bytového designu určeného deťom, predstavili. A áno, aj tento rok tú najväčšiu, maximálnu úsporu miesta v detskej izbe zaistí poschodová posteľ. Myslíme si, že tieto ohľaduplné k priestoru návrhy, asi ani v rokoch nasledujúcich, nič neprekoná.

Detskú izbu na hranie, zaistíte u viacerých detí naozaj najlepšie obstaraním poschodovej postele pre dvoch, alebo aj poschodovej postele pre tri deti. Prístelka v podobe šuplíka potom môže slúžiť na každodenné spanie najmladšieho z detí, ale aj na občasné prespanie kamaráta, v neposlednom rade, pokiaľ do šuplíka nevložíte matrac, získate naozaj objemný úložný priestor. Flexibilné možnosti nás bavia, je to vždy ďalší krôčik k dokonalej detskej izbe.

   

Predovšetkým pokiaľ zvažujete úsporu miesta v izbe pomocou poschodovej postele, ktorá nie je práve lacným nábytkom, nájsť si spoľahlivého predajcu s kvalitným nábytkom sa za trochu toho hľadania určite oplatí. Nielen poschodová posteľ, ale samozrejme aj ďalší nábytok, pretože ide o deti, musí byť kvalitný a certifikovaný. Vaše deti musia byť v bezpečí a podozrivo nízkych cien by sme sa vo vašom prípade radšej vyvarovali. Aj nábytok pre deti predsa nekupujete na jeden, či dva roky, ale veríme, že aspoň na najmenej desať rokov chcete mať postarané. A to je možné iba v prípade, že zaobstaráte detský nábytok, ktorý naozaj niečo vydrží.

Detská izba inšpirácia zo skutočných realizácií návrhov interiérov

Pokiaľ hľadáte surfovaním na nete nejakú inšpiráciu pre vybavenie detskej izby vašich detí, potom naozaj dávajte prednosť skutočnosti, pred vizualizáciou. Dnes počítačové programy dokážu vytvoriť, ako iste všetci viete, až nereálne námety, neuveriteľné návrhy designu. Ale všetci vieme, bohužiaľ niektorí už aj mali tú neblahú skúsenosť, ako je to so vzdušnými zámkami. Pamätajte, že dokonalú detskú izbu naozaj v nereálnom svete nenájdete. Hľadajte skutočný, existujúci nábytok, hľadajte spoľahlivého predajcu, ktorý dizajnu rozumie a jeho cieľom nie je len vám nábytok predať, jeho cieľom je, aby deti aj vy, ako rodičia, boli úprimne spokojní.Zaobstarať fotografie z reálne, naozaj zostaveného nábytku je pre predajcov totiž finančne veľmi náročné a rozhodne zložitejšie, než vytvorenie vizualizácie v programe. Vďaka skutočnému nábytku, však máte istotu, že získate naozaj veľmi kvalitné riešenie pre detskú izbu, máte istotu, že odtieň bude na fotografii identický s tým, ktorý potom s radosťou rozbalíte zo škatúľ doma. Nebudete nemilo prekvapení.

Pre inšpiráciu detskej izby, navštívte skutočné realizácie od Aldo nábytku, návrhy, ktoré pomôžu vám všetkým vybrať tú správnu, dokonalú izbičku. A nezabudnite, že aj doručenie vlastnou dopravou bez poškodenia, ušetrí mnohé veľké sklamania z nákupu, ktorý nebudete musieť reklamovať a zase ďalšie dni čakať na vybavenie poškodených dielov.