Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba od batoľaťa až po školáka

V posledných dňoch sme vám predstavili niekoľko zaujímavých noviniek a veríme, že snáď najviac vás zaujme detská izba Sacha od francúzskeho výrobcu, ktorá predstavuje spojenie kvality, funkčnosti a romantického dizajnu. Prevedenie detského nábytku v bielom odtieni je príznačné pre príchod malého, nového človiečika na svet. Detské izby značky Gami, značka ako záruka tej najvyššej možnej kvality, ktorú sme pre vás našli. A nielen to, kolekcia značky Gami na našich stránkach predstavuje aj všetko potrebné do izby pre bábätko.

 

    

 

Detská izba od batoľaťa po študenta

Áno, detskú izbu máte možnosť zaobstarať a vybrať si jednotlivé diely tak, že naozaj nie je potrebné, až novorodeniatko odrastie detskej postieľke ďalej kupovať novú izbu pre študenta. Detskú postieľku predstavujeme v rozmere 60x120 cm, alebo 70x140 cm, veľkosť, ktorú až dieťa povyrastie môžete jednoduchou demontážou premeniť na klasickú posteľ. A tak vlastne je možné, že aj keď začínate postieľkou, ďalej izbu môžete ponechať iba zmenou postele. Detská izba od batoľaťa po študenta. V našom prípade je to tak. Na fotografiách môžete vidieť nielen premenu postieľky na pohodlný otoman, ale aj klasickú posteľ pre deti.

 

     

 

Detská izba však ponúka množstvo ďalších možností, na ktoré vás radi upozorníme. Veľmi praktická je skrinka na hračky štvorcového tvaru, ktorú keď doplníte príjemným čalúneným vankúšikom, môže slúžiť aj ako praktická stolička s úložným priestorom. V prípade šuplíkovej komody môžete ako doplnok zaobstarať nádstavec v podobe prebaľovacieho pultu, ktorý až nebudete potrebovať ľahko demontujete a zostane vám klasická komoda. Obľúbenou určite bude šatníková skriňa, ktorá spĺňa tak častý, ale bohužiaľ mnohokrát pre rodičov malých detí nesplniteľná požiadavka, na umiestnenie police pod šatníkovou tyčou. Polica je umiestnená 60 cm pod tyčou, nevzniká teda, keď dieťa má ešte malú veľkosť ošatenia, nevyužitý priestor. A opäť, s pribúdajúcou výškou dieťaťa policu demontujete alebo posuniete smerom dole. Polica umiestnená len o niečo nižšie pod šatníkovou tyčou je veľmi často žiadaná, preto sme radi, že takéto vnútorné usporiadanie Vám môžeme ponúknuť.

 

    

 

Sami môžete najlepšie posúdiť, že značkový nábytok vlastne vôbec nie je finančne náročný. Detskú postieľku využijete od narodenia dieťaťa až po jeho dospelosť. Z postieľky je možné vytvoriť veľmi ľahkú demontáž a opätovným zložením úplne iný druh nábytku. Značka, to je z dlhodobého hľadiska vlastne úspora finančných prostriedkov.

Je možné tiež zvoliť odtieň podstavcov. Všetko však najlepšie znázorňujú naše ilustračné fotografie, na ktorých je možné najlepšie rozpoznať aké široké možnosti máte s jedným dielom nábytku.

Sledujte ďalšie novinky nábytku Aldo z úspešných nových kolekcií. Veríme, že nové trendy, ktoré tak sledujeme vám prinesú mnoho inšpirácií pri zariaďovaní vašich domovov.