Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba od narodenia až po dospelosť

Dnes vám chceme na pár príkladoch ukázať, že nie je potrebné zbytočne nábytok meniť len preto, že dieťa rastie, začalo chodiť do škôlky, školy a potom na strednú školu. Detská izba pre bábätko môžete zaobstarať ešte pred jeho narodením tak, aby sa dieťa v takej izbe cítilo dobre vždy. Trebá až do momentu, kedy vám natrvalo vyletí z hniezda do svojho vlastného.

 

Zaobstarať detskú izbu pre najmenších je vždy otázkou tiež toho, na ako dlho. Zaobstarať typickú detskú izbu so všetkým všudy, ktorú budeme musieť okolo troch rokov veku dieťaťa samozrejme vymeniť, alebo zaobstarať len detskú postieľku a zostávajúcý nábytok, až naozaj budeme potrebovať? Nechcete utrácať za dve detské izby? Ale tiež chcete, aby od narodenia vášho dieťaťa bola jeho izba príjemná, útulná a teda kompletne zariadená? Na našich stránkach ponúkame riešenie. Stačí predsa vymeniť iba postieľku za posteľ ....

 

Detská izba Nina

 

Detská izba pre každý vek

V dnešnom článku vám predvedieme malú ukážku toho, ako málo stačí k tomu, aby ste ušetrili veľa peňazí a bolo spokojné vaše dieťa aj vy, rodičia. Na našej prvej fotografii predstavujeme typicky zariadený interiér detskej izby pre bábätko. Teda od jeho narodenia až po dobu, kedy začne navštevovať škôlku. Základom izby je samozrejme detská postieľka, v našom prípade si môžete zvoliť buď rozmer 60x120 cm, alebo 70x140 cm. Ďalšími diely je komoda s prebaľovacím pultom, ktorý možno v pravej dobe ľahko demontovať a získate klasickú komodu. Šatníková skriňa, rozmerovo natoľko veľká, že vám vystačí až do dospelosti dieťaťa a police na stenu. Tá sa bude hodiť na dekorácie, alebo neskôr knižky. A ako takú izby zmeniť na izbu pre študenta?

Detská posteľ Greta

V prvom rade treba vymenit detskú postieľku (tú využijete pre ďalšie dieťa, alebo predá) na klasickú posteľ. Keď dieťa začne navštevovať škôlku, je vhodná doba na to, aby jeho posteľ mala rozmer na spanie 90x200 cm a naozaj už nemala zábrany proti spadnutiu. V troch rokoch by dieťa malo vedieť v takejto posteli spať. A opäť, posteľ je svojimi rozmermi natoľko veľká, že aj dieťa na vysokej škole sa v nej vyspí pohodlne. Stačí len vymeniť v prípade potreby matraci. Ešte jeden diel nábytku však študujúci dieťa potrebuje a to písací stôl. Aj ten na našich stránkach ľahko vyberiete.

Detský nábytok Swan

Všetky diely sme pre ukážku vybrali v bielom prevedení. Diely nábytku nadväzujú na základ detskej izby pre bábätko, aj keď sú z iných kolekcií. Ale k detskéj izbe Nina, ako sami môžete posúdiť, ladí klasická posteľ Greta, takisto v bielom odtieni a tiež písací stôl Swan. Možno teda šetriť peniaze. Za predaj detskej postieľky môžete zaobstarať písací stôl a jediné, čo kúpite je klasická posteľ. Nie je teda potrebné znovu hladať skrine, police, komodu a pod. Preto jedna malá rada na záver. Ak kupujete svojmu nenarodenému dieťaťu detskú izbu a chcete, aby vám niekoľko rokov vydržala, zamyslite sa nad tým, ako by taká detská izba mala vyzerať keď bude na strednej škole. A ešte jedna vec. Pozor na zhotovovanie detského nábytku s rozprávkovými postavičkami. S takýmto nábytkom naozaj nič neurobíte a keď dieťa začne byť školou povinné, nezostáva nič iné, než nábytok jednoducho vymeniť.

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.