Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba od narodenia až po dospelosť

Zaobstarať detskú izbu pre najmenších je vždy otázkou tiež toho, na ako dlho. Zaobstarať typickú detskú izbu so všetkým všudy, ktorú budeme musieť okolo troch rokov veku dieťaťa samozrejme vymeniť, alebo zaobstarať len detskú postieľku a zostávajúcý nábytok, až naozaj budeme potrebovať? Nechcete utrácať za dve detské izby? Ale tiež chcete, aby od narodenia vášho dieťaťa bola jeho izba príjemná, útulná a teda kompletne zariadená? Na našich stránkach ponúkame riešenie. Stačí predsa vymeniť iba postieľku za posteľ...

 

 

Detská izba pre bábätko a študenta z kolekcie Sacha

V dnešnom článku vám predvedieme malú ukážku toho, ako málo stačí na to, aby ste ušetrili veľa peňazí a bolo spokojné vaše dieťa aj vy, rodičia. Ten najviac exkluzívny design, ktorý sme kedy v našej ponuke mali. Nádherná dizajnová postieľka, ktorú zaobstaráte bábätku pred narodením, potom odstránite prednú bočnicu máte skvelú posteľ pre predškoláka a než dieťatko začne chodiť do školy, otecko prestaví postieľku pre bábätko na detskú izbu pre školáka. S nábytkom Aldo sa vyrastá a ešte šetrí peniaze, pretože počiatočná investícia do postieľky sa vám mnohonásobne vráti.

 

  

 

Takže ako to teda s touto postieľkou je? Začnete tým, že si zaobstaráte kompaktnú postieľku pre bábätko s rozmerom miesta na spanie o veľkosti 70x140 cm. Z druhej strany postieľky je veľmi praktický regál, ktorý samozrejme využijete ďalej aj po rozložení postieľky na detskú izbu. Až vaše bábätko postieľke odrastie, môžete jednoduchou premenou získať klasickú detskú posteľ až do dospelosti dieťaťa pre matrac o veľkosti 90x200 cm a ďalšími dielmi ako je písací stôl, komoda.

 

 

 

Rozmery nábytku po rozložení postieľky na detskú izbu:

posteľ pre matrac 90x200 cm, výška 95 cm, šírka 105 cm, dĺžka 205 cm

komoda, výška 74 cm, šírka 60 cm, hĺbka 49 cm

regál na knižky, výška 140 cm, šírka 74 cm, hĺbka 32 cm

písací stôl, výška 77 cm, šírka 115 cm, hĺbka 63 cm

 

Zaobstaraním postieľky tak máte postarané až do dospelosti, nemusíte postieľku ani likvidovať, alebo niekam ponúkať na bazáre, skrátka máte postarané na naozaj dlhú dobu. A keby vám predsa len do izby niečo chýbalo, v kolekcii Sacha zaobstaráte ďalší nábytok v identickom dizajne ako veľká šatníková skriňa, alebo komoda so šuplíkmi. Áno, obstarávacia cena je síce vysoká, ale s ubiehajúcimi rokmi sa vám vráti v podobe úspory za nábytok, ktorý nebudete musieť už kupovať.