Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská izba pre bábätko aj predškoláka Arthur

Rozkladacia detská postieľka Arthur

Rozkladacia detská postieľka Arthur

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
946,38 €
Detská šatníková skriňa Arthur

Detská šatníková skriňa Arthur

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
404,89 €
Detská komoda Arthur

Detská komoda Arthur

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
246,15 €
Detská komoda s prebaľovacím pultom a regálom Arthur

Detská komoda s prebaľovacím pultom a regálom...

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
519,05 €

Nábytok od francúzskeho výrobcu, ktorý prináša riešenie, či možnosť, ako postieľku využívať čo najdlhšie. Nielen od narodenia do troch rokov ako je bežné, ale vďaka možnému rozloženiu postieľky na posteľ, je možné využívať nábytok alebo len postieľku, až do začatia školskej dochádzky. Veľkým prínosom pre dieťa, je aj skutočnosť, že po rozložení postieľky na posteľ, sa skutočný rozmer miesta na spanie nemení, zostáva zachovaný a tak sa bude novo bez bočníc, len v klasickej posteli dieťa cítiť pohodlnejšie. Prechod na veľkú klasickú posteľ, tak bude menej náročný pre všetkých.

Okrem postieľky, kolekcia ponúka aj komodu s prebaľovacím pultom a postranným regálom, nesmie chýbať ani šatníková skriňa. Ale ak do začiatku chcete zaobstarať len postieľku aj túto možnosť vďaka ponuke samostatných dielov v kolekcii Arthur máte. Nábytok vysokej kvality s certifikáciou, nábytok vyrobený z mdf dosky a zakončením hrán pomocou systému ABS. To najlepšie pre bábätko vám prinášame od francúzskeho výrobcu.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte

Doplnky v izbe

Filtri nezodpovedá žiadna položka.