Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská izba pre bábätko až do dospelosti Oscar blond oak

Rozkladacia postieľka pre bábätko až do školy Oscar

Rozkladacia postieľka pre bábätko až do školy...

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 274,45 €
Detská šatníková skriňa Oscar blond oak

Detská šatníková skriňa Oscar blond oak

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
673,34 €
Detská komoda Oscar blond oak

Detská komoda Oscar blond oak

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
329,69 €

Postieľka od narodenia, až do strednej školy? Áno, dômyselný dizajn toto riešenie umožňuje

Postupné kroky ponúka jedna postieľka pre bábätko a tak nákupná čiastka, je v podstate nízka vzhľadom na skutočnosť, čo všetko obstaraním postieľky získate. Je vám ľúto zhotovovať postieľku pre bábätko len na tri roky, doba, po ktorú väčšinu postieľku využívame, potom v dnešnej dobe nájdete radu dômyselných riešení.

Detská postieľka z kolekcie Oscar, vám ponúka, ako miesto na spanie pre vaše bábätko, navyše s prebaľovacím pultom pekne po ruke, tak po jej rozložení získate klasickú detskú posteľ, pre matrac 90x190 cm a praktickú komodu s šuplíky. Medzi postieľkou a rozložením na posteľ a komodu, je ešte jeden možný krok pre využitie, keď odstránite prednú bočnicu z latiek a nasadíte iba panel, máte tak posteľ pre dieťa, než bude pripravené na klasickú posteľ. Posteľ pre predškoláka získate odstránením len predné latkové zábrany.

NF EN-716: 2008 + A1: 2013 pre detské postieľky
NF D60-300-4: 2012 pre postele pre batoľatá a predškolákov
NF EN-12221 pre prebaľovací jednotky

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte

Doplnky v izbe

Filtri nezodpovedá žiadna položka.