Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Detská izba pre chlapca s vyvýšenou posteľou - kolekcia Construction

Matrac 90x200 Aldo II

Matrac 90x200 Aldo II

Predpokládaný termín: 2-3 týždňov
136,51 €

Detský nábytok z masívu a dekorácie, ktoré budú zaujímať predovšetkým chlapcov. Návrh detskej izby pre chlapca od dánskeho výrobcu je návrhom, kde vaše dieťa bude šťastné, pretože jeho izbička bude tiež kráľovstvom, v tomto prípade lepšie povedané "dopravným ihriskom" na hranie. Dánsky výrobca zvolil ako materiál pre výrobu detského nábytku kvalitné drevo borovice, riadne vysušené a to preto, aby nedochádzalo k neskoršej deformácii nábytku vplyvom zmien prostredia. Povrch nábytku je lakovaný snehovo bielym náterom v troch vrstvách, povrch je hladký a odolný voči mechanickému poškodeniu.

V našom návrhu kolekcie si môžete vybrať z ponuky samostatných dielov ako nábytku, tak doplňujúcich dekorácií. Je úplne na vás, ako vy zariadite detskú izbu vášmu dieťaťu, v každom prípade vám predstavujeme to najlepšie z ponuky škandinávskeho dizajnu.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkom a dekoráciami Hoppekids môžete premeniť detskú izbu vášho dieťaťa vo vysnívaný svet. Ponuka je flexibilná a vyberať môžete témy, ktoré budú charakterizovať osobnosť a charakter dieťaťa. Detskú izbu vybavíte podľa jeho záujmov, či obľúbených rozprávkových postavičiek. Detský nábytok je modulový, vy sami zostavujete všetko od začiatku až dokonca tak, aby ste docielili maximálne funkčného priestoru.
Aj my na nábytku Aldo sme rodičmi detí a preto si uvedomujeme, aké ťažké je vybaviť detskú izbu, aby naše ratolesti boli spokojné.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte
Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.