Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba pre chlapcov, čo majú radi vesmír

V tomto roku nábytok Aldo prináša možnosť úplne nového, netradičného spôsobu nákupu či zariaďovaní interiéru detskej izby. Teraz máte možnosť zaobstarať nielen daný detský nábytok, ale aj rad dekorácií a detských bytových doplnkov tak, aby bola detská izba v jednej téme. A dnes vám predstavíme jednu z mnohých detských izieb pod označením Space od dánskeho výrobcu, ktorý prináša kvalitný detský nábytok z masívu so zárukou od 3 do 5 rokov. Čo všetko, okrem detského nábytku môžete zaobstarať pre vaše malého nezbedníka, vás možno prekvapí.

 

 

Najlepšie je začať detskou posteľou

Každá z daných kolekcií dánskeho výrobcu, vrátane kolekcie Space, vám umožní si vybrať hneď z niekoľkých desiatok rôznych variant detskej postele. Poschodové postele, vyvýšené postele, alebo klasické detské postele. Všetky postele sú vyrobené z masívu, dreva borovice, ktoré je ošetrené vodou riediteľným, transparentne bielym náterom. S nábytkom Aldo budú vaše deti v zdravotne nezávadnom a bezpečnom prostredí. A budú spokojné.

 

     

  

A vôbec sa nemusíte báť zaobstarať k posteli šmýkačku. Tú v neskoršom veku dieťaťa ľahko odstránite, rovnako ako ďalšie detské motívy a máte klasické lôžko treba pre študenta. Tiež sa nám veľmi páči možnosť zníženia vyvýšeného lôžka, čím ešte viac prispôsobíte posteľ staršiemu dieťaťu. A tak aj keď z počiatku zaobstaráte posteľ s typicky detskými motívmi, neskôr si môžete ľahkú premenou vytvoriť spanie pre staršie dieťa. Medzi veľmi obľúbené postele už tradične patrí poschodové postele pre dve deti, alebo detské postele s prístelkou. Skôr väčšina z nás disponuje len jedným voľným priestorom k vybaveniu detskej izby dvom deťom a týmito posteli dokážeme v priestore ušetriť najviac miesta. Treba deťom na hranie.

 

 

A iste ste si už všimli u každej fotografie dekorácií, ktoré sú samozrejme v našej ponuke dostupné. Ku každej posteli môžete kúpiť dekoratívne vankúše, baldachýn, ale napríklad aj detská kreslá. Vybavenie detskej izby do harmonického celku nebolo nikdy jednoduchšie. Detská izba potom môže mať aj v tejto jednej kolekcii mnohých rôznych podôb, ponuka je veľmi flexibilný a vy sami určujete, ako finálna podoba interiéru bude vlastne vyzerať. A možno hra na bytové dizajnérmi bude zábava pre vás aj vaše deti.

 

  

 

Naozaj, všetko čo na ilustračných fotografiách vidíte, nájdete v našej ponuke na nábytku Aldo. Nákup pod jednou strechou je rýchly, jednoduchý a veľmi efektný. Navyše možno veľmi ľahko docieliť takého interiéru, aký na fotografiách vidíte. Veríme, že nový, ešte jednoduchšie nákup na našom portále vás príjemne prekvapí.