Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská izba pre dievča - kolekcia Sleep

Filtri nezodpovedá žiadna položka.

Jeden z možných návrhov, ako možno zostaviť jednoducho detskú izbu pre dievča tak, aby v danom interiéri nič nechýbalo. Obľúbená detská posteľ Sleep so sadou dvoch šuplíkov, ktorú však môžete kúpiť aj bez nich. Písací stôl by nemal chýbať a pre navýšenie úložného priestoru nájdete v návrhu aj komodu. A kto chce a predovšetkým má ešte trochu toho miesta, tak už stačí pre úplnosť umiestniť šatníkovú skriňu, alebo navyše nejaký ten šikovný regál. Ponuka francúzskeho výrobcu detského nábytku, ktorý patrí k veľmi obľúbeným aj praktickým.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte

Doplnky v izbe

Filtri nezodpovedá žiadna položka.