Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská izba pre dievča - orech Galaxy

Skladom
Komoda k stene orech Galaxy

Komoda k stene orech Galaxy

Skladom - Posielame ihneď - u vás do 7 dnů
47,90 €

Galaxy ponúka všetko, čo vaše dieťa potrebuje

Návrh detskej izby Galaxy od francúzskeho výrobcu sa nám páči hneď z niekoľkých dôvodov. Predovšetkým tým, že je ponuka samostatných dielov naozaj široká a vďaka tomu vizuál izby nemusí byť nemenný a definitívny. Na výber máte z niekoľkých typov komôd aj šatníkových skríň, alebo z viacerých druhov postelí. Kolekcia Galaxy je tiež vhodná, ak potrebujete vybaviť detskú izbu dvoch detí aj s väčším vekovým rozdielom.

V návrhu detskej izby, ktorý vám ponúkame teraz, vaše dieťa nájde všetko, čo potrebuje. Detská posteľ s praktickým odkladacím schodíkom a šuplíkom, komoda, písací stôl, alebo šatníková skriňa s nadstavcom, ktorá je ideálna do malého interiéru. Materiálom pre výrobu sa stala laminátová doska.

Dodanie nábytku v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.


Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte