Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba pre dievča s jednorožcom

Hľadáte práve detskú izbu pre svoje dievčatko, či už predškoláčku, alebo už dievčatko školou povinné? Máte radi, keď detská izba naozaj vyzerá "detská"? Potom ste na správnej adrese. Máme pre vás celý rad tematických detských izieb a to s najrôznejšími motívmi. Dnes vám však chceme predstaviť detskú izbu, detský nábytok a dekorácie s tematikou jednorožca. Bájneho, rozprávkové koňa, ktorého všetky deti určite poznajú a vy, ako rodičia určite tiež. Toto leto sme mohli vidieť na rade kúpalísk, alebo pri mori ak ste boli, záplavu veľkých plávacích kruhov a bezkonkurenčne viedli "plameniaky a jednorožce". A ak sa vám páčili, môžete si tieto bytosti preniesť aj do interiéru detskej izby. Prostredníctvom ponuky detského nábytku dánskeho výrobcu, vám predstavujeme nádherné vybavenie detskej izby vášho dievčatká a samozrejme k dispozícii sú aj tematické detské izby pre chlapčekov. Detský nábytok je vyrobený z masívu a aj povrchová úprava nábytku nič neuberie z jeho 100% ekologického spracovania.

Detský nábytok je vždy snehovo biely a úplne prekryje drevo borovice, z ktorého je vyrobený. Mení sa dekorácie u detského nábytku. S tematikou "jednorožca" môžete zaobstarať sedací vak, vankúše, látku okolo lôžka, alebo vežu z látky k vyššej posteli a pod. V rovnakom duchu sa však dajú zaobstarať napríklad sedáky na detské stoličky a detskú lavicu. Všetko sa krásne zjednotí a detská izba je ako maľovaná. Identický dizajn nábytku potom môžete zaobstarať tiež pre chlapčeka, stačí iba dekorácie jednorožca vymeniť za dekorácie z vesmíru, alebo kovboja a ďalšie a ďalšie námety, ktoré máme pre vás k dispozícii.

Detská izba, predovšetkým tu na detailoch záleží

Unikátne na detskom nábytku z masívu dánskeho výrobcu je to, že ak napríklad zaobstaráte vyvýšenú posteľ, aby k nej mohla byť napojená šmýkačka, posteľ i šmýkačku potom môžete demontovať. Každú detskú posteľ v ponuke je možné znížiť a máte klasickú posteľ pre školáčku, či dospievajúce dievča. Tento spôsob premeny nábytku je veľmi obľúbený, pretože až vaše dievčatko rozprávkovému svetu odrastie, stačí nábytok demontovať a premeniť detskú izbu na študentskú. Úspora investícií je maximálna, minimálne za jednu izbu. Detaily, ktoré sú tak podstatné v detskej izbe, potom jednoducho vymeníte za detaily pre dospievajúcu slečnu. Dôležité je to, že dekorácie je veľmi ľahké vymeniť a rozhodne za menšiu finančnú čiastku ako nábytok.  

Ale ak už máte detskú izbu zariadenú a našli ste niekde ponuku dekorácií s jednorožcom, alebo široký výber vankúšov nezúfajte, dekorácie si môžete vybrať samostatne, aj bez nábytku. Sú voľne k dispozícii, každý si tak môže aj existujúcu, už zariadenú detskú izbu trošku zmeniť, ozdobiť. Zvlášť chceme upozorniť na ponuku vankúšov, ktoré ponúkajú písmená všetky, ktoré poznáme z "abecedy" a nechýba ani nejaké to znamienko. Napríklad výkričník, pozor spím, alebo nerušiť?

A rovnakú ponuku dekorácií a vankúšov sme pripravili aj pre chlapcov. Musíme zdôrazniť aj kvalitu dánskeho detského nábytku, rovnako tak, ako dekorácií a bytových doplnkov. Vankúše so snímateľným poťahom na zips, ľahko oprateľné, údržba veľmi jednoduchá. Nábytok je naopak zase čisto ekologickým produktom a to ako použitým materiálom, tak povrchovou úpravou. A dokladom je toho celý rad certifikátov. Z ponuky detského nábytku z masívu si nie je možné nevybrať.