Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba pre dievča v tradičných odtieňoch

Chystáte sa zariadiť detskú izbu pre vašu malú či väčšiu slečnu? Chcete zariadiť detskú izbu naozaj v dievčenskom dizajne a odtieňoch? Dnes to už nie je vôbec žiadny problém, pretože ponuka detského nábytku je naozaj široká. A môžeme povedať, že aj návrhy detských izieb sú rozdelené podľa toho, či sú určené pre dievčatá, alebo pre chlapca. Iste možno mnohí z vás správne tuší, že v návrhoch detských izieb pre dievčatá dominuje odtiene biela a ružová. Ale aj dizajn určený dievčatám je viac "romantický", je skrátka naozaj dievčenské. Aké sú možnosti na našom trhu pre zariadenia detskej izby školáčky, študentky?

 

 

Moderné i štýlové detské izby pre dievčatá

Ak chcete zariadiť interiér vašej slečny veľmi prakticky a účelovo, potom je lepšie voliť moderný dizajn, kde nájdete aj multifunkčný dizajn nábytku. Moderný dizajn tiež môže osloviť tých z vás, ktorí nemáte pre zariadenia dievčenského izby príliš priestoru. Ak musíte šetriť miestom, potom moderný dizajn je rozhodne riešením. V kategórii moderných designov nájdete napríklad rastúce písacie stoly, alebo detské postele s písacím stolom či detské postele s veľkým úložným priestorom. Správnou voľbou dizajnu je možné v interiéri ušetriť prekvapujúce množstvo miesta.

 

     Dětský pokoj Amori

Návrh dětského pokoje z kolekce Biotiful  od francouzského výrobce a Amori od belgického výrobce

 

Na prvej ilustračnej fotografii predstavujeme návrh detskej izby z kolekcie Biotiful, o ktorom je možné s určitosťou povedať, že je v tradičných dievčenských odtieňoch. Spojenie bieleho odtieňa s ružovým patrí stále k najčastejším pri zariaďovaní interiéru detskej izby pre dievča. Dizajn skôr romantický s rustikálnymi prvkami. Veľmi rozdielny je potom návrh druhého detskej izby z kolekcie Lovely Light, ktorý je veľmi moderný nielen čo sa týka dizajnu, ale aj trendy spojenie odtieňov bielej s čiernou. A v tomto druhom návrhu je už využité multifunkčného dizajnu u detské postele, ktorá vďaka vyvýšenému miestu na spanie ponúka veľké úložné priestory v podobe šuplíkov. Písací stôl má nadstavec, línie všetkých dielov nábytku sú čisté, jednoduché.

Sú aj návrhy detských izieb, ktoré sú však veľmi štýlové, veľmi romantické. Prevažne však takéto návrhy potrebujú väčší priestor, aby krása nábytku vynikla. Romantické dizajny sú však u dievčat veľmi obľúbené a aj tie si môžete vybrať hneď z niekoľkých dostupných kolekcií. Medzi veľmi obľúbený patrí detská izba z kolekcie Amori od belgického výrobcu. Štýlový detský nábytok v bielom prevedení veľmi príjemne korešponduje s ružovými bytovými doplnkami, alebo ružovú výmaľbou stien. Posúďte sami, či sa vám návrhy detských izieb z kolekcie Amori páči.

Kolekcia detského nábytku Amori sa od samotného počiatku stala veľmi obľúbená. Je to jedno z najviac elegantných riešení, ktoré je možné vôbec zaobstarať. Detský nábytok patrí k cenovo náročnejším, ale dizajn a vysoká kvalita nábytku určite stojí za takú investíciu. Detská izba môže mať vďaka možnosti výberu z ponuky samostatných dielov mnoho podôb a váš interiér tak môže byť veľmi originálna.

 

 

Detská izba pre dievča z masívu ako originálne riešenie

Môžeme povedať, že ponuka detských izieb pre dievča z masívu je úplne špecifickou kategóriou. Masív musíte milovať, aby ste tradičný dizajn nasnímali, keďže je úplne odlišný od moderných návrhov. Veľmi zaujímavé návrhy, poťažmo designy predstavuje dánsky výrobca, ktorý súčasne s ponukou detského nábytku z masívu ponúka aj detské dekorácie, určené pre doplnenie interiérov podľa výberu kolekcie. Každý detská izba tak môže mať dizajn s určitým námetom, treba pre dievčatá rozkvitnuté lúky, alebo pre menej romantické slečny s motívom indiánky.

 

Dětská postel Tipi    Dětská postel Pino spring

 

Dánsky výrobca rozdelil ponuku detského nábytku pre dievčatá na dve kategórie. Do prvej kategórie radíme čisto biely nábytok z dreva borovice, ktorý je pre získanie daného námetu a tiež pestrých odtieňov doplnený vždy dekoráciami. Druhú kategóriu tvoria kolekcie farebného detského nábytku vo veľmi sýtych odtieňoch, ostatne ako môžete sami posúdiť na ilustračných fotografiách. Dánsky výrobca tiež predstavuje široký výber detského nábytku vhodného pre menšie slečny, ktoré ešte nie sú školopovinné. Detské stoličky a stolíky sú rozmery prispôsobené veku dieťaťa.

 

Dětský nábytek Kiddy v širokém výběru odstínů

 

Určite nám dáte za pravdu, že ponuka detského nábytku či návrhov detských izieb určených dievčatám aj malým dievčatkám je široká a originálna. Veríme, že každý z vás si pre svoju princeznú nájde to svoje. Detské izby predstavujeme od cenovo veľmi dostupných až po tie drahšie.