Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská izba pre dve i tri dievčatá, Ocean - Noa rosa

15%
Detská posteľ s prístelkou a policou na stenu Ocean rosa

Detská posteľ s prístelkou a policou na stenu...

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
728,95 €
619,61 €
Skladom Skladom
15%
Detská šatníková skriňa Ocean artic III

Detská šatníková skriňa Ocean artic III

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
343,71 €
292,16 €
Skladom Skladom
Detská posteľ s zásuvkou a policou Noa rosa

Detská posteľ s zásuvkou a policou Noa rosa

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
380,65 €

Detská izba pre jednu dievčinu, dve dievčatá, v spojení s posteľou Noa aj pre tri dievčatá. Posúvame dizajn bližšie k vašim potrebám

Predstavujeme vám riešenie detskej izby pre vaše princezné, školáčky aj študentky. V hlavnej úlohe nášho návrhu zostaveného z dielov nábytku španielskeho výrobcu sú rozhodne detské postele. Máte tak niekoľko možností pre vybavenie detskej izby podľa typov postelí, ktoré zvolíte. Ak zaobstaráte detskú posteľ s prístelkou, máte riešenie miesta na spanie pre dve dievčatá, ak k tejto posteli navyše zaobstaráte v identickom dizajne posteľ z kolekcie Noa, máte tak razom detskú izbu pre tri dievčatá, ktorá je vhodná aj pre vybavenie veľmi malého priestoru. 

Samozrejme že návrh, ktorý predstavujeme môžete využiť aj pre riešenie detskej izby jedného dievčaťa a prístelku môžete využívať len pre občasné prespanie kamarátky, alebo niekoho na stráženie vášho dievčatka. Možností je skrátka celá rada a vďaka dômyselnému dizajnu môže aj tá najmenšia detská izbička vyzerať úžasne.

Vaše možnosti sú nekonečné a predovšetkým bývanie, je efektívne

  • v cene detské postele je vždy polica na stenu a samozrejme rošty

  • detskú posteľ s prístelkou možno využiť na spanie jednej, či dvoch dievčat

  • prístelku môžete využívať len na občasné prespanie

  • spojenie postele Ocean a Noa ponúka riešenie spania pre tri deti

  • písací stôl možno spoji len s posteľou s prístelkou

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Dekit, RM
Španielsky výrobca, ktorý sa sústredí na veľmi moderné designy, využívajúce takisto nové technológie a odtiene, ktoré sú úplne netradičné a nové. Španielsky výrobca, ktorý ponúka trendy dizajn naprieč všetkými miestnosťami, od obývacej izby, cez spálňu, predsieň, až po detskú izbu. Dizajn, ktorý sa v mnohých ohľadoch, predovšetkým potom pre kategóriu detského nábytku, sústredí na maximálnu úsporu miesta vo vašom interiéri. Buďte netradiční a spokojní s dizajnom, až zo slnečného Španielska.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte

Doplnky v izbe

Filtri nezodpovedá žiadna položka.