Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba pre dvoch II

Väčšina z nás rodičov, má deti dve. A verte alebo nie, zariaďovať detskú izbu pre dve deti v jednej miestnosti a navyše napríklad v panelákovom dome, môže byť veľmi náročné. Potrebujeme splniť niekoľko faktorov, aby bola detská izba funkčná a ešte aby deti boli spokojné a nehádali sa, kto má viac miesta a kto má lepšiu posteľ. Tí z vás, ktorí majú dve deti, určite vedia, o čom hovorím. Ako teda zariadiť tak, aby boli splnené základné požiadavky na ergonómiu bývanie?

 

Detská izba pre dvoch s jednou posteľou

 

Ak patríte medzi nešťastníkov, ktorí nemôžu dopriať dvom deťom veľkú detskú izbu, veľmi praktickým riešením je detská posteľ s výsuvnou zásuvkou, kde môžete umiestniť matrac i s perinou. Jednoduchým pohybom šuplík vysuniete a ráno zase zasuniete. Získate tak priestor navyše tým, že neobstarávate do izby dve postele. Tento spôsob riešenia malého bývania, sa stáva čoraz viac obľúbenejšie, než obstaranie dvoch posteli nad sebou - tzv. poschodové postele. Medzi typický príklad detskej izby, kde posteľ môžu používať dve deti, je detská izba Jesper, holandského výrobcu nábytku so zameraním na vybavenie detských izieb. Detská izba Jesper navyše ponúka veľmi zaujímavé farebné spracovanie, kombinácia farieb bielej s ružovou. Detský nábytok Jesper je veľmi kvalitný a je vyrobený z dvoch materiálov. Laminátové dosky a voštiny. Spoje sú tak pevnejšie a manipulácia s nábytkom ľahšia. Povrch je naviac, čo je veľmi praktické - umývateľný. Za zmienku stojí tiež šatníková skriňa, ktorá rozmerovo patrí k tým najväčším z detského nábytku. Môžete tak obstaraním jednéj detskej izby získať zariadenie pre vaše dve deti, tak, ako ilustruje fotografie.

 

 

 

Detská izba podľa farieb

 

Detská izba z dreva borovice a kvalitné mdf dosky v ponuke dielov pre dve deti. Zostavili sme jeden z ďalších možných návrhov interiéru detskej izby, z ponuky samostatných dielov na našich stránkach v kategórii detský nábytok. Aldo nábytok to je úplne nová forma predaja prostredníctvom internetu, kedy vám predstavuje dostupné kompletné interiéry. Nemusíte nič hľadať a už vôbec nie spájať diely z najrôznejších kategórií. Dovolili sme si vybrať nábytok tak, aby vzájomne spolu ladil a detská izba bola tiež veľmi praktická. Návrh detskej izby na fotografii ponúka riešenie miestnosti pre dve deti, vďaka posteli s prístelkou.

 

 

Zariadenie detskej izby nemusí byť v dnešnej dobe už ťažkou úlohou, pretože ponuky, výber a možnosti nábytku sú veľmi široké. Všetko je možné harmonicky spojiť v jeden celok pri zachovaní dostatočného priestoru na hranie a pri zachovaní vzdušnosti detskej izby.