Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba pre kovboja

V posledných niekoľkých dňoch sme vám predstavili rad nových kolekcií detského nábytku z masívu od dánskeho výrobcu. Unikátná na ponuke nábytku je možnosť obstarania tiež dekorácií a najrôznejších bytových doplnkov, ktoré ešte len dajú interiéru ten správny tón. Dnes vám chceme predstaviť ďalšiu kolekciu, ktorá je určená pre zariadenie detskej izby chlapca, alebo chalanov, ak máte viac detí. Kolekcia Cowboy a ako už samotný názov napovedá, predstavuje všetko čo súvisí s westernom, kovbojmi a indiánmi. Ak vaše deti tento námet milujú, kolekcia detského nábytku a dekorácií je určite osloví. Čo vám teda ponúkame do detskej izby pre chlapca s touto témou?

 

 

Zariaďujeme detskú izbu pre chlapca

Ak sa chystáte zariadiť detskú izbu pre jedno dieťa, nemusíte až tak šetriť miestom. Aj tu bude ťažké predovšetkým vybrať z niekoľkých desiatok designov detských postelí z masívu, od vyvýšených lôžok, až po klasické poschodové postele, v ponuke nájdete tiež postele s úložných priestorom a samozrejme postele, ktoré sú doplnené dekoráciami. Dánsky výrobca je veľmi flexibilný či skôr jeho dizajn a tak aj keď je váš chlapec ešte malý a túžite mu zaobstarať napríklad vyvýšené lôžko s kĺzačkou, nemusíte sa báť, že za pár rokov budete musieť detská izba alebo prinajmenšom posteľ meniť. V neskoršom veku dieťaťa, až z neho bude treba študent, možno vyvýšené lôžko znížiť a veľmi jednoduchú demontážou získať klasickú posteľ. Tak ako je znázornené na fotografiách.

 

Dětská postel Oliver    

 

Ku každej z ponúkaných detských postelí môžete kúpiť celú radu doplnkov podľa vášho výberu a tak váš pokoj môže byť veľmi originálna. Nechýba dekoračné vankúše, látka okolo vyvýšených lôžok, strážnej veže, ale v ponuke napríklad aj veľmi kvalitný matrac so snímateľným poťahom v mnohých odtieňoch na výber. Aj matrac tak môžete veľmi prispôsobiť odtieni dekoráciou. Látky sú ručne šité, veľmi kvalitné, údržba je jednoduchá. V neskoršom veku dieťaťa potom dekorácie s námetom westernu jednoducho odstránite a máte klasický detskú izbaupre študenta v bielom prevedení.

 

 

Zariaďujeme detskú izbu pre dvoch chlapcov

Zariadiť detskú izbu pre dvoch chlapcov nie je v kolekcii Cowboy vôbec žiadny problém. Ak máte dostatok miesta v interiéri potom môžete kúpiť dve samostatné lôžka a ak potrebujete miestom šetriť je tu ponuka poschodových postelí pre chlapcov, alebo posteľou s prístelkou. Aj tu samozrejme ponuka dekorácií v širokom výbere. Poschodové postele s dekoráciami sú naozaj veľmi originálne.

 

    

 

Pre malé dva chlapce odporúčame rozhodne vybrať či zaobstarať do ich kráľovstva zostavu detského nábytku, stoličky, lavíc a stolík, ktoré sú rozmery prispôsobené deťom do šiestich rokov. A pre školákov je tu ponuka písacích stolov z masívu, kontajnera na pojazdoch, komôd a ďalších dielov nábytku. Všetko je z masívu, certifikované, v príjemnom bielom odtieni. Dekorácie z kolekcie Cowboy tak s bielym nábytok aj keď v kontraste veľmi ladí. Vaše deti sa budú s kvalitným detským nábytkom z dreva borovice a originálnymi dekoráciami cítiť naozaj ako doma. Ak vás či skôr vaše deti zaujíma inú tému ako kovboji, ani to nie je problém. Dánsky výrobca predstavuje rad námetov do detskej izby a nechýba ani ponuka dekorácií a detského nábytku z masívu s námetom pre dievčatá.