Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba pre malého futbalistu

Výrobcovia detského nábytku stále častejšie využívajú pre návrhy detských izieb určitých tém. Možno tak zaobstarať detskú izbu podľa záujmu dieťaťa. Ak sa napríklad váš syn vášnivo venuje futbalu, prečo mu nekúpiť detskú izbu v tejto tematike. A v ponuke taký dizajn je, nájdete ho v kolekcii jednoducho pomenované Football. Dnes vám túto kolekciu originálneho detského nábytku predstavíme, ukážeme vám možnosti, ako vybaviť detskú izbu chlapca, malého futbalisty. A nábytok je nielen originálny, ale aj praktický. Taktiež môžete vyberať zo širokej ponuky samostatných dielov kedy len postelí je v ponuke hneď niekoľko typov. Detská posteľ s prístelkou pre dve deti, alebo detská posteľ s úložným priestorom, alebo klasická detská posteľ pre jedno dieťa v základnom prevedení. Okrem variantov môžete vyberať aj z niekoľkých rozmerov miesta na spanie.

Detská izba pre malého futbalistu školáka

Ak zariaďujete detskú izbu pre predškoláka či školáka, potom môžete vyberať z postelí s menším rozmerom miesta na spanie. Úplne postačuje detská posteľ pre matrac 90x190 cm, alebo sú aj postele s obľúbeným rozmerom pre matrac 100x200 cm. Tento rozmer ponúka komfortné spanie pre chlapcov od troch do dvanástich či pätnástich rokov, samozrejme je to individuálne a to podľa vzrastu dieťaťa. Voliť môžete medzi klasickou posteľou, alebo posteľou s úložným priestorom ku ktorej je prístup za pomocou zdvíhacieho roštu. Takže určite vieme, že posteľ v detskej izbe je základ a nesmie chýbať. Ak dieťa chodí do školy, tak ďalším nenahraditeľným dielom nábytku je písací stôl v spojení s regálom, ak máte dostatok miesta v izbe a kvalitná detská stolička. Podľa rozmeru detskej izby potom môžete doplniť šatníkovú skrinu, alebo komodou.

Dětský pokoj Chic   Dětská postel Noah

Na ilustračných fotografiách návrh detskej izby z kolekcie Football a jeden z najviac obľúbených prevedení detské postele s úložným priestorom. Zdvíhací mechanizmus pre rošt s matracom je veľmi kvalitný a manipulácia veľmi jednoduchá aj pre malé dieťa. Matrac je držaná madlami, pri zdvíhaní roštu neskĺzne. Téma futbalu je využité všade, na každom z dielov v kolekcii. Páči sa nám písací stôl s nadstavcom a ľad osvetlením, ktorý má podobu bránky. Dizajn je tak prepracovaný že v prednej časti postele je naozajstný futbalová lopta vyčnievajúca do priestoru. Čelo postele je navyše čalúnené a veľmi komfortné. Aj detská stolička využila futbalovej tematiky. Ale táto kolekcia detského nábytku to nie je len nábytok. Môžete s tematikou futbalu zaobstarať aj rad dekorácií a doplnkov, ako napríklad detské obliečky na posteľ, stolnú lampu, stropné osvetlenie, koberec na zemi a dokonca aj závesy. Všetko na seba veľmi úzko nadväzuje.

Herní stoly milují i fotbalisti, psací stůl Game

Vieme že detaily tvoria celok a v tejto kolekcii máte šancu interiér detskej izby dotiahnuť naozaj do najmenšieho detailu. V každom prípade stropné osvetlenie v podobe lôpt v sieti sa nám veľmi páči a je podarené. Rovnako tak stolná lampa či závesy. Jedinou chybou na kráse tematických detských izieb je fakt, že v dospievajúcom veku dieťaťa ste často nútení takovýro interiér vymeniť. Dospievajúci chlapec samozrejme príliš "detský" dizajn odmieta a rozhodne túžia po niečom triezvejším. Tematické detské izby sú originálne, ale odporúčame ich pre vybavenie interiérov detí naozaj maximálne do dvanásť, pätnásť rokov. Ponuka je veľmi široká a vyberať môžete aj tematické detské izby pre dievčatá, ale o tých zase niekedy nabudúce.