Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba pre romantické slečny

Ak ste rodičmi dievčaťa, malé slečny, potom iste už viete, po čom malé srdiečko plné romantiky túži. Predovšetkým malé dievčatká milujú odtiene ako ružová, fialková, alebo biela. A takým malým slečnám pripravil náš obchodný partner, francúzsky výrobca nábytku, hneď niekoľko prekrásnych detských izieb. A dokonca súčasťou zostáv detských izieb je aj praktický toaletný stolík pre malé parádnice. V našej ponuke detských izieb pre dievčatá nájdete hneď niekoľko kolekcií na výber. A je naozaj sa na čo pozerať.

 

 

Detské izby ponúkame ako celé zostavy, alebo si môžete vybrať a zaobstarať z ponuky samostatných dielov a detskú izbu si tak zostaviť sami. Iba teda z takých dielov detského nábytku, ktoré vám vyhovujú. Vo väčšine prípadov používa výrobca materiály ako laminátová doska, alebo mdf doska. Do zostavy detskej izby vždy patria diely ako posteľ, písací stôl, komoda a šatníková skriňa, teda klasické vybavenie interiéru detskej izby. Ponúkame zostavy veľmi cenovo dostupné aj drahšie, všetko v závislosti na náročnosti dizajnu a samotného spracovania nábytku.

 

  

 

Ak ste rodičmi, ktorých dcéra, malé dievčatko nepatrí k romantickým povahám, ale je to malá uličnice, aj na tie výrobcovia pamätajú svojim dizajnom. Nájdete v ponuke aj také detské izby, ktoré oslovia napríklad dievčatá, slečny so športovým zameraním. Detská izba z ponukou úplne iných odtieňov a dizajnov. V neposlednej rade predstavujeme izby neutrálne, ktoré svojim dizajnom asi budú vyhovovať všetkým postavám. Ponuka nábytku do detskej izby je najširšia a vybrať si môžete tiež designy napríklad z Holandska.