Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba, to sú tiež doplnky

Predaj nábytku, to sú tiež služby, ktoré uzavrú podstatu nákupu z pohodlia domova pod jednou strechou. Ak si u nás vyberiete detskú izbu, možno tematicky vhodne zvoliť aj doplnky ako napríklad detské obliečky a rad dekorácií, nechýba ani kompletná ponuka výbavičky pre bábätko. Nábytok a doplnky vám spoločnosť nábytok Aldo privezie úplne zadarmo, vrátane výnosu do poschodia, za ktorý sa u nás už tiež niekoľko rokov nič neplatí. V neposlednom rade je možné objednať aj montáž nábytku, kedy v každom mesiaci je akcia na vybrané detské izby a poschodové postele s montážou zadarmo. Služby pre vás samozrejme budeme aj naďalej rozširovať.

 

 

Detská izba a doplnky pre dievča

V ponuke detských izieb pre dievča a dekorácií či detských potrieb samozrejme prevládajú odtiene biela a ružová. Dokonca sme vytvorili kategórii detských izieb v bielom a ružovom prevedení. Ak teda máte jasnú predstavu o odtieni, nemusíte u nás nič zložito hľadať, stačí treba vyberať v kategórii ružových detských izieb. Ponuka je veľmi široká a okrem nábytku si u nás môžete vybrať detské obliečky, baldachýn nad posteľ, domčeky, ale napríklad aj plyšáky.

 

Dětská postel Tobo     Dětský pokoj Biotiful

 

Do každej detskej izby patrí aj kvalitná detská stolička, ktorá by mala mať nastaviteľnú výšku sedadla a anatomické tvarovanie. Aj stolička do detskej izby pre dievča možno vybrať v obľúbenom ružovom prevedení. V ponuke sú tiež veľmi obľúbené regály s ružovými látkovými boxy, ktoré patrí k cenovo veľmi dostupnému riešenie nedostatku úložných priestorov.

 

Dětský pokoj Bo7 pro dvě slečny     Patrová postel B s psacím stolem

 

Detaily tvoria celok a pri zariaďovaní interiéru detskej izby to rozhodne platí. Nezabúdajte však na príslovie, že menej niekedy znamená viac. Aj týmto pravidlom je dobré sa riadiť. Ponuka napríklad detského nábytku v ružovom odtieni je síce široká, ale interiér, izba detí by mal byť zariadená tak, aby zostalo ešte miesto na hranie. Tiež aj príliš ružové je jednoducho niekedy príliš a je dobré ružový odtieň vždy zjemniť napríklad práve bielym. Na našich stránkach tiež môžete čerpať inšpiráciu z návrhov detských izieb na fotografiách od popredných európskych výrobcov.

 

 

Detská izba a doplnky pre chlapca

Aj tu je ponuka veľmi široká a rozhodne nezaostáva za ponukou nábytku a doplnkov pre dievča. Detská izba pre chlapca to je samozrejme možný výber z úplne odlišných odtieňov, nechýba samozrejme tradičné modrá. Témy princezien sa mení na pirátov, automobilových pretekárov, alebo dokonca požiarnikov. Ku každému detskému izbe je možné zvoliť vhodné detské obliečky a ďalší rad doplnkov, ktorá je rovnaká ako pre dievčatá, líšia sa naozaj len odtiene.

 

Dětská postel multifunkční Finland     Dětská postel pro dva kluky Matt

 

Veľkou témou a snáď najobľúbenejší zábavou chalanov je lego stavebnica. Tou sa nechal napríklad inšpirovať francúzsky výrobca a v ponuke nájdete kolekciu detského nábytku Brick, ktorá lego kocky využíva v návrhu dizajnu. Nechýba však ani detské postele z masívu, ktoré malým chlapcom vďaka látkovým domčekom vie poskytnúť útočisko. A pre skutočných neposedov môžete napríklad zaobstarať detskú posteľ so šmykľavkou.

 

    

 

Všetko sa dá príjemne zladiť do harmonického celku. Ako interiéry pre dievča, tak pre chlapca. A ak máte dve deti a je to dievča s chalanom, nechýba ani rada neutrálnych designov treba v oranžovom, alebo zelenkavom prevedení. Často sa využíva tiež biely nábytok pre detskú izbu súrodencov a doplnky potrebné v ružovom a modrom prevedení. Veríme, že naša ponuka vás osloví vrátane ponúkaných služieb pre našich zákazníkov.