Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba v bielom odtieni

Áno, biela je stále žiadaná pri vybavovaní detského interiéru, pre najrôznejšie kombinácie doplnkov, či farieb na stenách detskej izby. Detské izby v tomto odtieni nájdete na našom portále v širokom zastúpení, či už čisto biele, alebo v kombinácii ružovej, či modrej farby. Detská izba v bielom prevedení dodáva deťom pocit čistoty.

 

 

Izby pre dievčatá

Naozaj typicky dievčenský, romantický dizajn, ponúka detská izba z kolekcie Liza. Detská izba ponúka vysokú kvalitu, ktorá je podložená niekoľkými certifikátmi kvality. Nábytok má zakončenie v podobe zaoblených hrán. V zostave detskej izby nenájdete ostrý roh. Dizajn patrí pod známu značku nábytku VP company. Príjemné na kolekciu je tiež to, že si môžete vybrať ako všetky diely samostatne, tak môžete zvoliť medzi dvemi variantami postele. Veríme, že belgický výrobca vás svojím návrhom dizajnu príjemne prekvapil a inšpiroval.

 

    Dětský pokoj Snoop

 

Čo stojí aj za povšimnutie, sú nepravidelné kolieska na viditeľných častiach nábytku, ktoré im dodávajú na originalite. Čo nás na tejto kolekcii tiež zaujalo, je dizajn regálu a zrkadlo, ktoré nebýva až tak častým doplnkom v detských izbách slečien, ale ony si ho rady využijú, pre svoje parádenie. Ako ďalší, vám chceme predstaviť detský nábytok z kolekcie Snoop, taktiež od francúzskeho výrobcu, ktorý toho ponúka naozaj veľa. Predovšetkým niekoľko variant detskej postele čo nebýva tak časté. Naozaj si môžete vybrať z troch druhov postelí a to klasickú posteľ so zásuvkami a policami, multifunkčnú posteľ s vysúvacím písacím stolom, alebo detskú poschodovú posteľ, rovnako s písacím stolom. Ako vidíte, je naozaj z čoho vyberať. Ďalšou výhodou tejto kolekcie je fakt, že si môžete vybrať aj farbu a to základnú bielu v spojení s modrými líniami a razom máte izbu pre chlapcov. Zostaviť detskú izbu na základe výberu samostatných dielov, patrí k najobľúbenejšej forme nákupu u vás zákazníkov.

 

Izba pre chlapca

Kolekcia detského nábytku Bomba, ktorá je svojim dizajnom určená chalanom, patrí k obľúbeným, pretože jej diely na obstaranie samozrejme tiež samostatne, sú veľmi praktické. Návrh designu detskej izby je praktický a ešte pôsobí veľmi netradične. Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu a originálny dizajn, preto jeho kolekcia patrí k veľmi úspešným. Celá kolekcia, je vyrobená z klasickej laminátovej dosky, ktorá je vďaka povrchovej úprave ľahko umývateľná a to je predovšetkým v detskej izbe pánov chlapcov veľmi dôležité. Ponuka detských postelí, ktoré sú svojim dizajnom zamerané na chlapcov, malých pretekárov, je veľmi široká. A dizajn postele v tvare formule, skrátka závodného auta, ktorú táto detská izba ponúka, určite osloví množstvo malých, ale stavíme sa, že aj veľkých pretekárov.

 

Oblíbené kovové postele New York     Dětská postel House

Pozitívne oceňujeme u výrobcu aj zámer, aby nielen posteľ, ale aj ďalšie diely kolekcie neboli len pre príjemné na pohľad, ale sú aj praktické. A tak aj napriek detskému designu dané diely spĺňajú bezo zvyšku svoj účel, predovšetkým potom veľkosťou, ktorá je určená pre školákov a študentov. Netypické je na dizajne aj jeho farebné spracovanie a úchytky. Posúďte sami na nasledujúcu fotografiu. Na našom portáli nájdete množstvo ďalších detských izieb v bielom odtieni a verte, že je z čoho vyberať.