Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská izba v bielom odtieni

Áno, biela je stále žiadaná pri vybavovaní detského interiéru, pre najrôznejšie kombinácie doplnkov, či farieb na stenách detskej izby. Detské izby v tomto odtieni nájdete na našom portále v širokom zastúpení, či už čisto biele, alebo v kombinácii ružovej, či modrej farby. Detská izba v bielom prevedení dodáva deťom pocit čistoty.

Detská izba Liza G50 - diely

 

Izby pre dievčatá

Naozaj typicky dievčenský, romantický dizajn, ponúka detská izba z kolekcie Liza. Detská izba v najobľúbenejším spojenie farieb mladých slečien, bielo-ružovom, ponúka vysokú kvalitu, ktorá je podložená niekoľkými certifikátmi kvality. Nábytok má zakončenie hrán pomocou ABS systému, všetky hrany sú tiež zaoblené, v zostave detskej izby nenájdete ostrý roh. Dizajn patrí pod známu značku nábytku Gami. Príjemné na kolekciu je tiež to, že si môžete vybrať ako všetky diely samostatne, tak môžete zvoliť medzi dvoma veľkosťami postele. Pre väčšie slečny potom bezpochyby posteľ s priestorom na spanie 120x200 cm. Veríme, že francúzsky výrobca vás svojím návrhom dizajnu príjemne prekvapil a inšpiroval. Čo stojí tiež za povšimnutie, sú nepravidelné kolieska na viditeľných častiach nábytku, ktoré im dodávajú na originalite. Čo nás na tejto kolekcii tiež zaujalo, je dizajn regálu a zrkadlo, ktoré nebýva až tak častým doplnkom v detských izbách slečien, ale ony si ho radi využijú, pre svoje parádenia. Ako ďalšie, vám chceme predstaviť detský nábytok z kolekcie Smoozy, takisto od francúzskeho výrobcu, ktorý toho ponúka naozaj veľa. Predovšetkým potom niekoľko variant detskej postele čo nebýva také časté. Naozaj si môžete vybrať z troch druhov posteli a to klasickú posteľ so zásuvkami a policami, multifunkčnú posteľ s vysúvacím písacím stolom, alebo detskú poschodovú posteľ, tiež s písacím stolom. Ako vidíte, je naozaj z čoho vyberať. Ďalšou výhodou tejto kolekcie je fakt, že si môžete vybrať tiež farbu a to základnú bielu v spojení s modrými líniami a razom máte izbu pre chlapca. Zostaviť detskú izbu na základe výberu samostatných dielov, patrí k najobľúbenejšej forme nákupu u vás zákazníkov.

Detská izba Smoozy - samostatné diely

 

Izba pre chlapca

Kolekcia detského nábytku Bomba, ktorá je svojim dizajnom určená chalanom, patrí k obľúbeným, pretože jej diely k obstaranie samozrejme aj samostatne, sú veľmi praktické. Návrh dizajnu detskej izby je praktický a ešte pôsobí veľmi netradične. Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu a originálny dizajn, preto jeho kolekcia patrí k veľmi úspešným. Celá kolekcia, je vyrobená z klasickej laminátovej dosky, ktorá je vďaka povrchovej úprave ľahko umývateľná a to je predovšetkým v detskej izbe pánov chalanov veľmi dôležité. Ponuka detských postelí, ktoré sú svojím dizajnom zamerané na chlapcov, malých pretekárov, je veľmi široká. A dizajn postele v tvare formule, skrátka pretekárskeho auta, ktorú táto detská izba ponúka, určite osloví mnohých malých, ale stavíme sa, že aj veľkých pretekárov. Pozitívne oceňujeme u výrobcu aj zámer, aby nielen posteľ, ale aj ďalšie diely kolekcie neboli len pre príjemné na pohľad, ale sú tiež praktické. A tak aj napriek detský dizajn danej dielce spĺňajú bezo zvyšku svoj ??účel, predovšetkým potom veľkosťou, ktorá je určená pre školákov a študentov. Netypické je na dizajne takisto jeho farebné spracovanie a úchytky. Posúďte sami na nasledujúcej fotografii.

Detská izba Bomba

Na našom portáli nájdete hŕbu ďalších detských izieb v bielom odtieni a verte, že je z čoho vyberať.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.