Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská komoda Flora III

Výrobca: Cilek-T
Kód: CLT00227-2016
Doprava zadarmo

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom doručí zdarma.

- Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
372,68 €

Parametre produktu

Farba: bielená borovica
Výška (cm): 86 cm
Šírka (cm): 81 cm
Hľbka: 50 cm
Materiál: lamino
Prevedenie: guľaté hrany
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Detská komoda Flora rozhodne prekvapí

A to hneď z niekoľkých dôvodov. Predovšetkým horná zásuvka komody, je rozdelená na niekoľko malých priehradiek, ktoré dospievajúci slečna rada využije na kozmetiku, bižutériu a všetko je tak pekne prehľadné. Komoda prekvapí aj úchytky, na ktorých je podoba modrých, lúčnych kvetov. V neposlednom rade, je tu veľmi originálne využitý rustikálny dizajn. K detskej komode môžete zaobstarať nadstavec so zrkadlom, čím získate štýlový toaletný stolík pre vašu slečnu. Kolekcia Flora, sa nám páči svojím dizajnom aj širokou ponukou samostatných dielov, ako pre vybavenie detskej izby menšieho dievčatká, tak pre vybavenie študentskej izby dospievajúcej slečny. Táto možnosť je daná širokou ponukou rozmerov miesta na spanie u posteľou v tejto kolekcii. Nechýba ani široká ponuka bytových doplnkov a dekorácií, ktoré korešpondujú s nábytkom. Kvalitné spracovanie, originálny rustikálny dizajn si však žiada vyššiu obstarávaciu cenu. Materiálom je laminát s hrúbkou 8, 16 a 20 mm. Povrchová úprava PVC fólie hrúbky 0,4 až 2 mm. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.


Cilek

Spoločnosť, ktorá vie, že každé dieťa chce naozaj mať unikátnu detskú izbu a podľa tohto zistenia navrhuje tiež dizajn. Detské izby reflektujú na potreby dieťa predškolského i školského veku, reflektujú na individuálnu osobnosť. Spoločnosť Cilek bola založená v roku 1995 a dnes patrí k popredným, celosvetovým výrobcom nábytku prezentujú svoje designy vo 66 krajinách a takmer 500 kamenných predajniach. A to znamená, žeročne je vyrobené cez 3 milióny detských izieb. Spoločnosť sa sústredí na výrobu nábytku iba pre bábätká, školákov a študentov. Preto dokáže ponúknuť nábytok, ktorý úplne presne pokryje potreby detí. Spoločnosť nábytok Aldo sa stala partnerom a tak môžeme prezentovať tento kvalitný detský nábytok aj vám a to hneď v troch krajinách, kde pôsobíme. Česko, Slovensko a Poľsko.

Súvisiaci tovar

Detská komoda Flora I

Detská komoda Flora I

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
285,56 €
Detská komoda, toaletný stolík Flora II

Detská komoda, toaletný stolík Flora II

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
od 285,56 €

Alternatívny tovar

Detská komoda Biotiful

Detská komoda Biotiful

Predpokladané doručenie k vám do 5 týždňov
143,95 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte