Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská komoda s tromi zásuvkami Farm

Výrobca: Kupa
Kód: KP0031-2019
nedostupné
213,73 €

Parametre produktu

Farba: biela, zelená
Výška (cm): 80 cm
Šírka (cm): 84,2 cm
Hľbka: 46 cm
Materiál: mdf doska
Prevedenie: soft-dovieranie
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Detská komoda navrhnutá podľa najnovších trendov dizajnové bývanie

Aj deti túžia po dizajnových kúskoch do svojho kráľovstva a tak dnešný výrobcovia nábytku sa predháňajú v nápadoch a originálnych dizajnoch. Musíme ale povedať, že kolekcia Farm u nás ako predajcov, rozhodne čo sa týka dizajnu a konceptu celej kolekcie úplne vyhrala. Nábytok pôsobí ako by vyrobený z paliet, toľko módna záležitosť v poslednom roku a rozhodne nás oslovil biely odtieň, ale v patine, ktorý nábytku dodáva neopozeraný, veľmi osobitý pôvod. Navyše je biela patina v kombinácii s hrejivým, tmavo zeleným tónom, čo vytvára v dôsledku veľmi príjemnú atmosféru celéj detskej izby. Kolekcia je vhodná pre vybavenie detskej izby dievčaťa aj chlapca.

Detská komoda sama o sebe je rovnako veľmi praktická. Po stranách má ohranenie, ktoré zaručia, že z komody nič nespadne na zem dolu. Nemusíte tak, predovšetkým potom u malých detí, často komodou odsúvať, pretože vášmu dieťaťu niečo za ňou spadlo. Nespadne. Komoda ponúka aj veľmi štýlové úchytky a dizajn si nezadá s vysokou kvalitou. Materiálom pre výrobu sa stala kvalitná mdf doska, šuplíky ponúka soft, pomalé dovieranie, ktoré je zároveň u malých detí bezpečnostným prvkom. Z ponuky dielov prenádherné kolekcie Farm chceme obzvlášť upozorniť na netradičný dizajn na detskú posteľ so strieškou, ktorú vaše dieťa bude naozaj milovať. Ale aj ďalšie diely nábytku v tejto kolekcii vás a tomu veríme, očarí. Komoda je vyrobená z mdf dosky, teda aj vďaka materiálu a vysokej kvalite ako také je montáž veľmi jednoduchá. A samozrejme s dopravou zdarma.


Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku a štáty východnej Európy

Detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho, francúzskeho a teraz aj tureckého výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach, ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.

Viac z kolekcie

Tematický nábytok do detskej izby - kolekcia Farm

Prejsť do kolekcie
Aldo býva s vami, buďme v kontakte