Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská komoda so šperkovnicou pre dievča Trend

Výrobca: Kupa
Kód: KP0083-2019
nedostupné
203,43 €

Parametre produktu

Farba: biela, dub, fialová
Výška (cm): 83 cm
Šírka (cm): 80 cm
Hľbka: 48 cm
Materiál: mdf doska
Prevedenie: ABS hrana, soft-dovieranie
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Elegantná komoda, ktoré žiadne dievča neodolá, komoda detskej izby dievčatká, dospievajúceho dievčaťa

Tak nádherný dizajn detskej komody, či komody do interiéru dospievajúceho dievčaťa sme v ponuke ešte nemali. Komoda z kolekcie Trend, ktorá osloví vašej princeznú nielen odtieňmi a originálnymi detaily napríklad v podobe úchytov, ale čo predovšetkým, šperkovnicou. Tá je v mieste, kde sme u komody zvyknutí na klasický horný šuplík, ale výrobca tento priestor využil oveľa lepšie. K radosti všetkým dievčatám. Horná doska, panel je umiestnený pre jednoduchú manipuláciu na pojazdoch a po odsunutí hornej dosky sa otvorí členite rozdelený úložný priestor na malé priehradky, kazety. Tie možno využiť na bižutériu, vlasové sponky, alebo ďalšie drobné predmety pre skrášlenie.

Ak zaobstaráte vašej princeznej túto elegantnú, veľmi "potrebnú" komodu, nešliapnete vedľa, jej radosť z tohto dielu nábytku bude naozaj veľká. Rovnako ako aj z ďalších dielov nábytku tejto veľmi trendy kolekcie. Poteší tiež vysoká kvalita, ktorá je daná materiálom MDF dosky a vďaka tomu otecka čaká veľmi jednoduchá montáž. Poteší tiež soft systém, pomalé zatváranie šuplíku. Kvalita ruka v ruke s nekonvenčným dizajnom je presne to, čo do interiéru detí patrí.


Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku a štáty východnej Európy

Detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho, francúzskeho a teraz aj tureckého výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach, ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.

Viac z kolekcie

Nábytok do detskej izby pre dievča - kolekcia Trend

Prejsť do kolekcie
Aldo býva s vami, buďme v kontakte