Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská komoda so zrkadlom Solid

Výrobca: New Joy/S
Kód: NEWJ0043-2016
Kvalitná detská komoda so zrkadlom z kolekcie značkového detského nábytku Solid s predĺženou zárukou až na sedem rokov.
Doprava zadarmo

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom doručí zdarma.

Skladom - Posielame ihneď - u vás do 7 dnů
257,58 €
128,79 €
-50%

Parametre produktu

Farba: biela-dub-žltá
Cena: bez zrcadla
Materiál: mdf doska
Povrchová úprava: lak
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 36 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Detská komoda Solid, kvalita značky so sedemročnou zárukou

Len v máloktorom interiéri detskej izby chýba komoda. Detská komoda sa stala už tradičným dielom vybavenie interiéru. Je to praktické doplnenie úložných priestorov skrine, ktorá nie je až tak členitá a je určená na ošatenie. Do zásuvkové komody naopak môžete umiestniť menšie predmety či menšie kusy ošatenia a napomôcť tak lepšiej organizácii v detskej izbe. V kolekcii Solid je možné zaobstarať ku komode tiež zrkadlo, ktoré skôr osloví malé aj väčšie slečny. U chalanov to ale tiež môže byť určité oživenie interiéru a aj chlapci sa v určitom veku začínajú venovať viac svojmu vzhľadu. S ohľadom na dizajn a netradičné spojenie odtieňov odporúčame kolekciu značkového nábytku Solid viac pre vybavenie detskej izby chlapca.

 

Turecký výrobca venuje maximálnu pozornosť kvalite nábytku, ktorá je opatrená tiež certifikáty a trojročnou zárukou. Materiálom pre výrobu nábytku sa stala MDF doska, dodanie v dielach s nutnosťou montáže. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytok pre deti New Joy s mnohoročnou tradíciou je zárukou kvality a originálneho dizajnu. Spoločnosť New Joy predstavuje detský nábytok novej generácie, ktorý je šikovný, bezpečný a kvalitný. To všetko dokladajú tiež certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

 

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte