Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská poschodová posteľ, riešenie malého interiéru

Medzi veľmi vyhľadávané riešenie rozmerovo malého interiéru detskej izby, ktorú navyše musíte rozdeliť medzi dve či tri deti, patria detské poschodové postele. A medzi najobľúbenejšie sa zaradila ponuka francúzskych detských poschodových postelí. Postele, ktoré neponúkajú "len" miesto na spanie, ale rad úložných priestorov, alebo tiež odkladacích políc. A ktoré poschodové postele sa u vás zákazníkov umiestnili na popredných pozíciách v predajnosti a tým súvisiace najväčší obľubenosti? O tom a nielen o tom, ale tiež výhodách daného konkrétneho návrhu bude naše dnešné zastavenie.

 

Možno sa pýtate, prečo práve posteľ zabezpečujúca spanie dvom deťom je toľko obľúbená. Áno, je to predovšetkým úspora miesta v interiéri, ktoré deti môžu využiť na hranie, navyše priestor, ktorý je stiesnený nie je nič príjemného. Detská izba by mala byť naopak priestranná, vzdušná a samozrejme nesmieme zabúdať na bezpečnosť detí. Poschodová posteľ, ak máte dve deti a malý priestor pre zariadenia ich detskej izby, je veľmi praktickým riešením. Jediný problém, ktorý by ste možno mohli mať je to, že sa vám deti pohádajú kto bude spať hore a kto dole. Ale poďme si aspoň v skratke predstaviť, čo vlastne v našej ponuke nájdete a prečo zaobstarať poschodovú posteľ práve na nábytok Aldo.

 

 

 

Viete čo všetko ponúka poschodová posteľ?

Predovšetkým s návrhmi poschodových postelí práve od francúzskeho výrobcu? Ten vám v danom návrhu okrem miesta na spanie pre dve deti ponúka rad ďalších výhod. Treba tiež šuplík pod dolným lôžkom, ktorý môžete využiť pre tretie dieťa, alebo ako prístelku k občasnému prespanie. V mnohých návrhoch nájdete ako súčasť poschodové postele police na knižky, hračky či iná forma úložných priestorov. Čo sa nám na dizajne posteľou tiež páči je ich farebnosť, môžete si tiež farby zvoliť, ako napríklad u poschodové postele Bibop, alebo patovej postele Leo (uvádzame na ilustračných fotografiách). Výplne políc sú obojstranné a tak si do miestnosti ako výplň dáte farbu, ktorú chcete, ktorá sa vám hodí k ostatnému vybavenie interiéru detskej izby. Pre chlapca modrá, pre dievča ružová.

 

   

 

Detské poschodové postele francúzskeho výrobcu sú tiež bezpečné pre vaše deti. Okrem kvalitného spracovania, zdravotnej nezávadnosti a príjemného dizajnu musíme pamätať aj na to, či naše deti budú v bezpečí. aké bezpečnostné prvky nájdete u týchto posteľou?- schodíky so zábradlím
- schodíky majú tiež širokú nášľapnú plochu
- zábrana podĺž celého obvodu horného lôžka zamedzí pádu dieťaťa z výšky
- zdravotne nezávadný materiál

 

   

 

Veľmi sa nám páči nápad so zásuvkou ako sme už uviedli s možnosťou tretieho spaniea alebo ako klasický úložný priestor. Na prvej fotografii ponúka dômyselný dizajn postele ale ďaleko viac, ostatne môžete posúdiť sami. Ale samozrejme to nie je všetko, čo vám môžeme ponúknuť. Ďalšie návrhy sú k dispozícii a nezabúdajme ani na veľmi výhodné akčné ponuky a predovšetkým limitované edície, kedy naozaj v pravý čas a "na pravom mieste" môžete zaobstarať poschodovú posteľ za neuveriteľnú cenu. Tieto ponuky tu a tam našim portálom pripravené sú limitované, to znamená, že ak sa vám posteľ páči, nemusí byť k dispozícii napríklad za mesiac. Takýto tovar je potom označený za "limitovanú edíciu".

 

 

K čomu poschodová posteľ pre jedno dieta?

Pýtate sa aký má zmysel poschodová posteľ, keď je určená na spanie iba pre jedno dieťa? Veľký a veľmi účelový. Ak ste rodičmi jedného dieťaťa a k zariadeniu detskej izby máte naozaj k dispozícii len veľmi malý priestor, taká poschodová posteľ môže byť riešením. Pod vyvýšeným lôžkom vo vzniknutom priestore výrobca umiestni písací stôl, alebo dokonca šatníková skriňa. Ale najviac vám úsporu miesta v detskej izbe ukážu ilustračné fotografie.

 

 

 

Poschodové postele pre jedno dieťa patrí tiež k veľmi obľúbeným, môžeme povedať že v rovnakej miere ako postele určené dvom deťom. A ak sa vám zdá predsa len vyvýšené lôžko príliš vysoko, je tu ešte unikátna ponuka detských postelí multifunkčných. Ale o tých zase niekedy nabudúce, keďže ide o dizajn, ktorý si tiež zaslúži väčšiu pozornosť.