Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská poschodová posteľ Space XXL-A7-1

Kód: HPK0031-2015
Detská poschodová posteľ s dekoráciami pre menšie deti a bez dekorácií potom pre tie väčšie. Vy sami si posteľ zostavíte. Dánsky výrobca.
nedostupné
Detská posteľ: 209x150x137 cm
580,45 €
Detská matrac: s poťahom-200x12x90
256,78 €
Látka okolo lôžka: 90x200
131,75 €
Poťah na matrac 90x12x200 cm - tmavo modrá
97,10 €

Parametre produktu

Nosnosť: 100 kg
Priestor na spanie: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštom
Rošt: drevený, latkový
Farba: biela
Materiál: borovica
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: dánsky
Záruka: 36 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Poschodová posteľ Space pre malé i veľké deti

Ponuka detského nábytku z masívu dánskeho výrobcu je veľmi flexibilná. Ku každej posteli, poschodové postele nevynímajúc, môžete zaobstarať pre menšie deti rad dekorácií a pre väčšie deti jednoducho bez dekorácií. Vy sami si môžete zvoliť, ako bude finálna podoba postele vlastne vyzerať. Výrobca nezabudol ani na bezpečnostný prvok v podobe vysokej zábrany okolo lôžka. A to zďaleka nie je všetko, k posteli si môžete zaobstarať tiež matrac s modrým snímateľným poťahom, dekoračné vankúše, látku okolo lôžka či mnoho ďalších dekorácií. Všetko s motívom vesmíru, ponúka sa možnosť tematického vybavenia detskej izby pre chlapca.

 

Dánsky výrobca okrem dizajnu vsádza aj na vysokú kvalitu a preto si môže dovoliť ponúknuť na svoje produkty záruku 3 až 5 rokov. Materiálom pre výrobu detskej postele je kvalitné drevo borovice, ošetrené vodou riediteľným transparentne bielym náterom. Cena postele s roštom. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže, ktorú možno u nás tiež objednať. Doprava zadarmo.

 

Zariaďujeme detskú izbu z masívu

Ak vás design poschodové postele natoľko oslovil, že zvažujete možnosť vybavenia celej detskej izby s kolekciou Space, určite je z čoho vyberať. Ponuka skríň, komôd, kontajnerov, detských zostáv nábytku pre menšie deti, to všetko je vám k dispozícii v identickom bielom prevedení z dreva borovice a dekoračných látok modro zeleného prevedenia. Poschodovú posteľ možno pre väčšie deti zaobstarať bez dekorácií a priestor pod lôžkom treba v malom interiéri využiť na umiestnenie písacieho stola.

 

Matrace - dánskeho výrobcu, certifikovaná, zdravotne nezávadná.
Techn. parametre - density 23-26 kg / m krych., tvrdosť 155-190Newt. Výška 9-10 cm, modrý poťah je snímateľný.

Pre lôžka potrebujete matrac v rozmere 90x200 cm. V ponuke tiež matrace výšky 12 cm, ktorú pre túto posteľ odporúčame.Hoppekids - with heart and soul
S nábytkom a dekoráciami Hoppekids môžete premeniť detskú izbu vášho dieťaťa vo vysnívaný svet. Ponuka je flexibilná a vyberať môžete témy, ktoré budú charakterizovať osobnosť a charakter dieťaťa. Detskú izbu vybavíte podľa jeho záujmov či obľúbených rozprávkových postavičiek. Detský nábytok je modulový, vy sami zostavujete všetko od začiatku až dokonca tak, aby ste docielili maximálne funkčného priestoru. Aj my na nábytku Aldo sme rodičmi detí a preto si uvedomujeme ako ťažké je vybaviť detskú izbu, aby naše ratolesti boli spokojné.

Alternatívny tovar

Skladom Skladom
15%
Detská poschodová posteľ Smoozy

Detská poschodová posteľ Smoozy

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
743,38 €
631,88 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte